Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti erre kiakadnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti erre kiakadnátok?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőtök dolgozott volna valahol másfél évig, aztán onnan elkellett volna mennie,és 3 hónap után találna csak új munkát? Azaz 3 hónapig ti tartjátok el.(?) N
2019. máj. 21. 07:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10-es:

Nem sértegettem senkit, és még csak meg sem mondtam ki mit csináljon!

Nem akarlak elkeseríteni, de 20 éve boldog házasságban éálek, szeretem amit csinálok, szeretem a munkámat ami folyamatos és hosszútávú!


Pont nem az vagyok aminek leírtál, hanem céltudatos, amolyan jéghátán típus!

Akkor és úgy váltok munkahelyet, ha van helyette másik!

Ha véletlen a munkahely hirtelen szünne meg, ideiglenesen elhelyezkednék valahova, majd továbblépnék ha megtaláltam azt amit keresek.

Én nem az a típus vagyok aki ágyból fekve küldözgeti az önéletrajzát, hanem személyesen viszem be, dolgozni akarva, tudást villantva!

A Párom és a gyerekeim is ilyenek, Ők is ambíciózusak, céltudatosak!

Mindannyian vesztettünk el állást, de 3 hétnél tovább egyikünk sem volt munka nélkül!

2019. máj. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

És még egy, a kollégáim szeretnek, segítek nekik, többet mint az te elképztelni tudod, de a lusta, semmirekellő emeberektől írtózom!

Olyanktól akik megmagyarázzák, hogy miért aludtam el egy hét alatt harmadszorra, vagy "ágyban fekve" panaszkodik milyen jó a másiknak mert neki könnyű...

2019. máj. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
És az mit szóljon aki olyan hozzátartozót tart el akit meg se dughat???!!
2019. máj. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!