Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis, mi jó egy ilyen lányban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis, mi jó egy ilyen lányban?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy lány haverja, akit 10+ ève ismer, bár nem nagyon szoktak beszélni az eltelt 8 évben.

1 éve a csaj kereste meg, hogy megint barátkozzanak.

Elhívatta magát ide oda, nem akarta, hogy én is menjek. Végül a párom befejezte vele, mert engem zavart.

A párom sose volt bulizós. Járnak néha sörre a haverokkal, de nem az a típus, aki elmegy este 8kor, majd hazajön reggel hullarészegen.

A lány azonban igen.

19 éves kora óta nem volt àllandó kapcsolata (most 28), büszkén beszél róla, hogy melyik buliban mit és kivel, nem is szàmolja már. Illetve találkoztunk egyszer a baràtnőivel...hààt, olyan sztorik, hogy amikor tavaly mindhárman olyan részegek voltak, hogy azt se tudjàk, hogy kerültek haza, vagy amikor az egyik lány konkrétan az árokparton èjszakázott. A lányok 19 ill 20 évesek, az a korosztály mèg oké, ha ilyen.

Fogalmam sincs mit látott a párom ebben a lànyban. Ő intelligens, egyetemet végzett, a làny középiskolát se.

Nem egy húde jó nő (tudom, nem ez számít), alacsony, husi, kis mellekkel, nem szép arccal.

A pàrom azt mondta, csak haverok.

Viszont a làny egyértelműen többet akart.


Màr nem beszèlnek kb 1 éve.


2019. máj. 22. 10:00
 1/6 A kérdező kommentje:
1,5 éve kereste meg, 2-3 hónapot beszélgettek csak
2019. máj. 22. 10:03
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Féltékeny vagy ennyi!

Csak nem értem minek ha nem is beszélnek!.?

2019. máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Csak én nem értem az aktualitását a kérdésnek?
2019. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

"A lányok 19 ill 20 évesek, az a korosztály mèg oké, ha ilyen."


Muhaha

2019. máj. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Én sem értem. Ha egy éve nem beszéltek, miért kellett ezt most kiírni?
2019. máj. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy én se értem a kérdés lényegét. Párod jegelte a témát, alig beszélnek vagy találkoznak. Ha egy evbe vagy 2 évbe beszélnek egyszer azzal mi a gond?

Párod veled van, nem egymáson csüngnek. Ne csinalj a bolhából elefántot.

2019. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!