Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha minden lányban...

Mit tegyek, ha minden lányban csak az ártó, bántó szándékot látom, de időnként mégis jól esne egy vonzó, jó fej lány társasága?

Figyelt kérdés
Elég ronda gyerek vagyok, több éve már, hogy csúfolnak lányok vagy csak úgy, ha meglátnak a találkán látom, hogy nem ilyenre számítottak és lelépnek hamar vagy tiltanak fb-n, esetleg a bátrabb még a szemembe is mondja, hogy mennyire ronda vagyok és kopjak le. A többség inkább csak fb-n meri megmondani a rondát nekem. Tudom, hogy ronda vagyok, de most komolyan emiatt minden lány gonosz kell, hogy legyen hozzám, hát nincs köztük olyan, aki kedves lenne és bírná a ronda arcom ellenére is a társaságom?
2014. máj. 2. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, engem is folyton elutasítanak a külsőm miatt.
2014. máj. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne neten ismerkedj ha ronda vagy meg amúgy se.
2014. máj. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos van akinek te teszel.
2014. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!