Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha párotok szülei sokkal jobba lenne a párotok exével?

Figyelt kérdés

Szülei folyton likeolják az összes képét, írják alá, hogy milyen szép, együtt szoktak menni nyaralni az ex családjával, ott voltak a ballagásán is. Sőt már volt olyan is, hogy az ex nevén szólítottak. (3 év után)

Ritkán találkozunk hétköznap max 2 napot, de akkor is 20-30 percet.

Hétvégen szoktunk együtt lenni, de akkor is az apja kitalálja állandóan, hogy ezt csinálja, azt csinálja a párom. De hétköznap mikor rá ér nem.

Vagy lehet csak azért vannak ilyen jóba az exével, mert a szüleivel rég óta barátok?

20/L



2019. máj. 22. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezért szokás felnőni, és jó messzire költözni az szülőktől :D
2019. máj. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kicsit zavarna de egyébként ahogy leírtad én azt vettem ki hogy nem kedvelnek téged a szülei. Max csak elviselnek a gyerekük miatt.
2019. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát biztos zavarna de azért nem mindegy, milyen formában mutatják ki, ha kimutatják. Ha csak azért vannak jóban vele mert egy jófej ember és mivel megismerték egymást jó viszonyt alakítottak ki és ezt nem dobták el a szakítás miatt, viszont elfogadták fiuk döntését és nem "sóvárognak" az ex után akkor legyen... felnőttek, azzal vannak jó viszonyban akivel akarnak. Te pedig minek nézegeted,hogy ők kit lájkolnak?

De, ha lépten-nyomon szembesítenek az exel, tudtomra adják,hogy az ex jobb volt stb. akkor viszont beszélnék a párommal, hogy beszélje meg velük, máskülönben lefaragom a velük való találkozásokat a tényleg elkerülhetetlen minimumra.

2019. máj. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2 hónapot voltak együtt szóval nem a barátom miatt lettek vele jóba. Hanem az exe szülei jóba voltak a párom szüleivel. Ugyanúgy jóba vannak az ex fiatalabb tesójával is.
2019. máj. 22. 16:10
 5/9 A kérdező kommentje:
Engem csak az zavart igazán mikor együtt mentek nyaralni. Ha a párom nem ment volna, nem zavart volna. De még akkor 17 éves volt és a szüleivel lakott.
2019. máj. 22. 16:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Zavarna persze.Viszont hidegen hagyna h kikkel mennének nyaralni, attól még az ex szüleivel joba lehetnek stb.

Hálistennek a párom szülei nincsenek,neten ha lennének sem tudnák ki a párom exe :D Mivel csak engem vitt haza bemutatni

2019. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Engem se zavarna, ha a párom nem az exével nyaralna nélkülem egy hétig.
2019. máj. 22. 22:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Na így már más . Én hangot adnék neki,h ne az exével nyaraljon. Mennyi idős, a párod?!
2019. máj. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
21. Kétszer voltak nyaralni, de akkor 17, 18 éves volt. Azóta nem jár velük.
2019. máj. 23. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!