Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna, ha a párotok nem avatna be a programjaiba?

Figyelt kérdés
Sosem mondja hogy éppen készül valahova, egyszer csak eltűnik, aztán ha rákérdek akkor mondja hogy programja volt. Jó oké, semmi bajom nincs vele hogy elmegy, de jól esne ha engem is beavatna a dolgaiba, csak hogy tudjunk egymásról! 30/F

2018. dec. 20. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

A Párom szó nálad elég túlzás :D

Lakótársak vagytok v dugópajtik max :D

2018. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagyon zavarna. Nem beszámoló jelleggel, nem számon kérve, de ha a "párod" (tényleg az?)csak úgy eltűnik, nem tudod hol van, mit csinál, az bizalmatlanságra ad okot.

Nem kell részletesen beszámolni, elég, ha pl. azt mondja, lógok kicsit a barátnőkkel,vagy bármit, (igazat) de ha összetartozunk, elmondom, mikor hová megyek, mit csinálok.

Természetesen nem 5-10 percről beszélünk, több időről.

2018. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez mióta van és milyen sűrűn? Nem lehetséges, hogy mondjuk ajándékot néz neked? Csak nem mondhatja ezt így.
2018. dec. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ott van vége a kapcsolatnak.

32/f

2018. dec. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak annyira zavarna, hogy nem lennék együtt ilyen emberrel. Aki nem tart méltónak arra, hogy ténylegesen beengedjen az életébe, azt én nem tartom a pàromnak, a legfőbb bizalmasomnak. Nem dugópajti akarok lenni, hanem igazi tàrs. Szerencsére nàlunk sosem volt ez probléma. Alap, hogy megbeszélünk ilyesmit is.
2018. dec. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon zavarna. Ahogy a páromnál zavar is, mikor ezt csinálja. 35+N
2018. dec. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Viszont ez remek lehetoseg arra, hogy te is azt csinalj, amit akarsz.

Az a baj, es minden kapcsolatomban ettol szenvedtem, most is, hogy az atlag embereknel megszunik az egyen letezni es csak ti ketten vagytok, tudni akar mindenrol hogy mit gondolsz, mit csinalsz.

Lehet, hogy egyszeruen kell neki az, hogy legyenek sajat dolgai, amit te nem ertesz meg, vagy egyszeruen nem akarja a tudtodra adni.

2018. dec. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#1 *Tetrajodthyronin* -- rég láttalak, veled mi lett? Alá kellett írnod végül az egyetemista pasikád által orrod alá nyomott házassági szerződést? Gondolom nem, mert nagyon kivirultál: úgy beszélsz mint egy büszke, egyenrangú feleség, akit nem néznek szarba :) Gondolom vonat alá se akarsz már feküdni, inkább más emberek baján röhögcsélsz, az sokkal jobb móka...
2018. dec. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Együtt éltek?

Mert ha külön még nagyjából oké, hogy közbe jön ez az.

De együtt élésnél nekem fontos, hogy tudjam, és ne aggodjak.

2018. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt! De azért rosszul esett, hogy ott voltam nála, és megbeszéltük előző nap, hogy másnap délután 2-kor hazamegyek, hogy tudjon tanulni a vizsgájára. Aztán másnap kiderült, hogy este 6-kor mennek a barátnőjével színházba.
2018. dec. 22. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!