Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérni a barátnőmet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérni a barátnőmet hogy jöljön velem külföldre dolgozni? Probléma lesz? Ő még tanuló.

Figyelt kérdés
Ki szeretnék menni dolgozni külföldre. De baratnőm még iskolába jár szeretné elvégez ni és utánna elhelyezkedni abban amit tanult. Nem megy neki az iskola elégjól... Ha meg kérem hogy jöl jön velem szerintetek jönne?(még 2 éve van) 1.5 éve vagyunk együtt lenne neki is munka. 21/F 18/L Most vagy én adom fel az "álmaim" vagy ő. Szeretem de sajnos mennem kell nem részletezem miért.
2019. máj. 23. 08:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
ném kéne őt elrángátni a tanulástól. ha van matematikai esély hogy befejezi, akkor hagyd.
2019. máj. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Persze van esélyrá hogy befejezi! Akkor meg se kérdezzem tőle hogy szeretne e jönni?(Egyebként nagyon jó a kapcsolatunk)
2019. máj. 23. 08:13
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, de készülj fel rá, hogy távkapcsolat lesz ebből
2019. máj. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapvetonek kene lennie egy felnott, felnottkent dolgozo embernek, hogy egy tinilanyt nem "csabitunk" el amellol semmilyen korulmenyek kozott, hogy elvegezze az iskolait.
2019. máj. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem picit önzőség lenne magaddal vinni. Neki valószínűleg tetszeni fog a dolog, de egy érettségi ma már elengedhetetlen. Én felnőttképzésre járok és látom az idősebb osztálytársaimon mennyire szenvednek a tanulással, de kell nekik a munka miatt. Miért nem csináljátok azt, hogy nyáron kimegy veled, dolgozgattok. Ősszel meg ő visszajön és befejezi a sulit.
2019. máj. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Ha kicsi esze is van, akkor nem megy.

Egy pasiert sen szabad tanulást otthafyni.

2019. máj. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 lilla64 ***** válasza:
100%
Először hagyd,hogy végezze el az iskolát,addig marad a távkapcsolat.Utána majd lehet döntenihogy legyen.Én igy tennék.
2019. máj. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd végezzen már el...

Érettségivel többet fog majd keresni

2019. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Tőlem elvegezheti! Csak mondom neki en megyek ha szeretne velem tarthat . tavkalcsi nem jó mert kb fél évente jonnék haza ertelmetlen lenne.
2019. máj. 23. 12:30
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Elég naív vagy ha azt hiszed, egy 18 éves lány sokáig veled maradna , esetleg ki tartanátok egy 20 évet ... Mai kapcsolatok abból is talán a jobbak max 5-6 évig mennek , de én itt 1-3 év közötti intervalumokat látok csak..
2019. máj. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!