Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 10. osztályos tanuló vagyok...

10. osztályos tanuló vagyok és ugye ilyentájt vannak ezek az "angyalkázós" dolgok, amikor húzunk valakit az osztályból:D én az egyik barátnőmet húztam, és nagyon szeret olvasni. Linket esetleg? -->

Figyelt kérdés
...--> és sok olyan képeslapot láttam már neten( csak persze most nem találok), hogy könyvből egy lap valamilyen díszítésnek egy karácsonyi képeslapon és marha jól tudnak kinézni. Én is ilyet szeretnék neki csinálni. Tud valaki segíteni, kérem sűrgős??! :)
2015. dec. 2. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2015. dec. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kötözködöm,csak ha annyira szeret olvasni,akkor nem biztos,hogy nagyon örülne,hogy az ajándékáért egy könyvet széttéptek... Antikváriumban ha tudod,milyen stílust szeret nézhetnél neki valamit esetleg. Őrsön a Sugár mellett vagy egy nagyon jó.
2015. dec. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy jópofa könyvjelzőt vennék neki. Alexandrában pl. nagyon jók vannak. De mellé megcsinálhatod neki a lapot is.
2015. dec. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. dec. 4. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!