Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban mennyire legyenek jelen a szülők?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Párom szülei elég ragaszkodóak, míg az én szüleim kevésbé. Az ő szülei sokszor akarnak velünk jönni bevásárolni, néha vacsorázni, nem ritka az ottalvás sem. Az én szüleim ezzel szemben, nem akarnak minket zavarni, soha nem aludtak nálam.

Párom szüleitől nagyon nehezen tudom megszokni amit ők szeretnének. Legszívesebben amikor felmerül, hogy egyik este páromnál aludnának lemondanám az aznapi talit a barátommal, de ő mindig ragaszkodik hozzá, hogy ott legyek, és látom, hogy rosszul esik neki, hogy így állok hozzá.

Közben meg amikor múltkor az én szüleim látogattak meg pár órára, a párom megvárta amíg elmennek, hiába mondtam neki, hogy jöjjön nyugodtan. Engem ráadásul ritkábban látogatnak meg a szüleim. Legtöbbször én látogatom meg őket.


Szeretném ha mindkét oldalról egyenlőként lennének kezelve a szülők, de ez így elég nehéz.


Ameddig ez a dolog fenn áll, nem is szeretnék összeköltözni a párommal.


Nektek mi a véleményetek?


2 éve vagyunk együtt.

Én vagyok a lány.


2019. máj. 23. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

A párod is nagyon ragaszkodó, nem csak a szülei, és olyan mintha nem tudna (nem is akar) elszakadni tőlük. Neki kéne megmondani, hogy már felnőtt és veled szeretne kettesben lenni, ahogy azt kell.


Amíg ez nem történik meg, és nem is tartja be, összeköltözni se kell hogy tehernek érződjenek, idővel pedig egyre inkább frusztráló lesz, ahogy már most is őrlődsz rajta.


Beszélj vele erről komolyan és tisztázzátok hogy a szülőknek milyen távolságban kell lenniük. Ha nem fogja fel, nem érdekli, akkor nem tudsz mit tenni, ez nem működik. Úgy hangzik mintha egy kisgyerekkel lennél együtt.

2019. máj. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem felnőtt, dolgozó embereknél havi egy vizit bőven elég a szülők részéről, de ha messze élnek akkor még ritkábban.

Más dolog ha már unoka van, segítség kell, vagy nagy családi összeröffenések amelyekre szívesen megy mindenki, de szerintem ez ritka.

2019. máj. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 lilla64 ***** válasza:
70%
Ez elég kellemetlen,hogy igy rátok telepednek.A párod meg kellene mondja,hogy kinőtt már a gyerekcipőből és nem kell folyton ellenőrizni.Ha összeköltöztök akkor se lesz másképp.
2019. máj. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én gyakran járok haza, de nem tukmálnám a szüleimet a barátomra.

Ez fura.

2019. máj. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%

Itt mindenkinek olyan xar gyerekkora volt és családi kapcsolatai, hogy havi egyszer akarja látni a szülőket?


Most mi a bajod? Addig nem költözöl vele össze, amíg a szülei látogatják? Ne is költözz, majd talál normális lányt.

2019. máj. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
81% Tőled is megkérdezhetnénk, hogy felnőkként mikor tervezel leválni a családodról. A havi egy minőségi találkozás jó családi kapcsolatban bőven elég, még sok is. Egyáltalán nem normális, ha az ember az egész életét a családi vizitek köré igazítja.
2019. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 lilla64 ***** válasza:
100%

#5

Itt nem arról van szó,hogy ne látogassa a szüleit,vagy ők ne látogassák,kell látogatni, sőt.De amit itt a kérdező leirt,hogy vásárolni is velük mennek,ezt már egy kicsit tulzásnak tartom.

2019. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Párod a fiú és ez őt nem irritálja???

Egy kapcsolatban semennyire ne legyenek jelen a szülők. Az ember mint egyén tartsa a kapcsolatot velük, de mint pár minek? Tök nem egészséges gondolkodás.

Nekem is amikor anyukam kerdezget mi a helyzet velünk, Meg nyugtatom, minden ok. Ha jobban belemerülne megmondom neki, hogy semmi köze hozzá, ha tanács kell majd keresem.

2019. máj. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Néha-néha oké az ilyesmi, de azért jobb, ha ti is élitek az önálló életeteket.
2019. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Fruzs33 ***** válasza:

Én a hétvégéimet a családommal töltöm,amikor csak tudom.Havonta elkísérem bevásárolni anyámat.

Ő úgy gondolja,hogy amióta képbe került a párom,azóta nem tartjuk úgy a kapcsolatot.Szerintem tökéletes úgy,ahogy van.

A mamájával az apjával,és vele élek egy fedél alatt.

Fater nemrég felkeresett,hogy találkozzunk,és tartsunk egy beszélgetős,főzős napot,nála alvással,bár a párom hallani sem akar róla...

2019. máj. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!