Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házimunkához nem megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házimunkához nem megfelelő hozzáállás?

Figyelt kérdés

Mindketten sokat dolgozunk napi átlag 10órát.

Az én munkaidőm kötetlenebb ezért igyekszek a házimunka terén besegíteni.


Bnőmnek 2allasa van de a másodállásban előfordul h lemondja a vendége az időpontját és ha nincs ki jöjjön a helyére így néha csak ledolgozza a főállásában a 8órát és du.4tol szabad.


Alairom h pihenni is kell de amikor szólok neki h mikor óhajtja ezt v azt megcsinálni akkor az a válasz h majd ha lesz ideje.. Na már most 2napja du. nem csinál semmit csak tvzik pedig most tudna egy kicsit a lakással foglalkozni legalább az egyik nap.


Konkrét pelda:


Már 1.5honapja mondta h le kell vizkotleniteni a zuhanyt és majd megcsinálja ha lesz ideje.. most volt de semmi nem lett belőle..


(Megcsináltam volna már de allergiám van a vegyszerre..)


2019. máj. 23. 19:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon durván ekcémásodik a kezem, hidd el egy normális gumikesztyű csodákra képes (sőt elvileg még a nem érzékenyeknek is gumikesztyűben kéne takarítania ilyen vegyszerekkel).
2019. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
72% :D
2019. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy k.va jó ötletem! Ha látod, hogy pl. retkes a zuhany és zavar, akkor zuhizás előtt húzol egy gumikesztyűt és max 10 perc alatt kitakarítod. A párod meg szintén így tesz. Ennyire egyszerű.


Itt egy szép közmondás számodra: "Mit magad megtehetsz ne bízd másra".


Sok sikert!

2019. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Ki is veszem a magam részét. Felporszívózok, felmosok, kiteregetek ruhát hajtogatok, elrakom a tiszta edényt, a koszosat elmosogatom, ágyneműt húzok .. és ezekre nem kell kérni magamtól látom.

De mivel ketten élünk a lakásban így nem fogok senkinek a "takarítónője lenni"..

2019. máj. 23. 21:47
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Mivel takarítóNŐt emlegetsz, máris utalsz rá, hogy szerinted a nő dolga a takarítás, vagyis neked nem is kéne csinálni, és örüljön, ha megemeled a segged... Tudtuk mi, a nődtől várnád kb az egészet, és boruljon le, ha nagykegyesen te is megmozdulsz.
2019. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Basszus!

2 állásban dolgozik a nő és te azért pampogsz,mert házimunkát kell végezned?

Belegondolhatnál egy kicsit az ő helyzetébe,és abba,hogy ő mit érez,nem mindig csak azzal foglalkozni,hogy te mit csinálsz,és ő mit nem csinál.Nézz már egy kicsit magadba,mielőt meglátod másban a szálkát,de magadban még a gerendát sem!!!

2019. máj. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Jó- jó megcsinálod ezeket, èrtjük, a lènyeg az, hogy milyen rendszeressèggel? Mi az amit te napi/heti rendszeressèggel csinálsz, ès mi az amit ő, vagy tőle vársz el?
2019. máj. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten dolgoztok de azt elfelejted megemlíteni, hogy csak ő keres pénzt :) Eltartja azt a lusta segged, te meg itt fikázod hónapok óta ahelyett, hogy megcsinálnád ami ennyire zavar. Nyomorult féreg.
2019. máj. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Te azt veszed èszre magadtól, amit a barátnőd nem csinál meg, aztán hèbe-hóba besegítesz, ès vered a mellènyed, hogy kiveszed a rèszed. Csak èppen hetek óta nèzed a vízköves zuhanyzót, ès nem vagy kèpes megcsinálni, csak a barátnőd cseszteted, hogy mièrt nem csinálta meg mèg mindig... De te kiveszed a magad rèszèt aham....
2019. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Amiket írtam azt megcsinálom amikor épp aktuális. Nem kell eltartani mert nekem is van saját fizetésem. Akkor kijavítom nem takarítónője hanem takarítója. De ha nem akarod érteni mire gondoltam az a te bajod
2019. máj. 24. 18:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!