Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zsugori lett a barátom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsugori lett a barátom. Mit tegyek hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés

Beszélni nem lehet vele, a sztori igazából az, hogy egyetemista vagyok és ösztöndíjból és diakmunkából élek. 21 éves vagyok, a párom 27, 7éve dolgozik, mint szakmunkás és elég jól is keres.

Ennek ellenére sosem megyünk el sehova mert nem akar költeni, még egy napos kirándulásra sem . Ha én veszek magamnak egy ruhát 2000ért saját pénzből, le vagyok cseszve milyen hülyeségeket koltom a pénzem, de ő azért 800ft-ért sörözik.


Nem élünk együtt. De ha így folytatja nem is fogunk, pedig ő már tervezgeti hogy drága nagymamám házába költöztünk majd be és hogy fogja átrendezni...,az nem tetszik neki hogy nem azok az igazára.


Állandóan ígérgetés megy..pl . Elkezdi a jogsit..egy éve ezt mondja és sehol sem látom hogy elkezdte volna, de azért autóra tesz félre.


Konkrétan a lényeg az, hogy nem kérdem tőle szinte semmit, de én fizessem a sört, a bort, rendeljek kaját, és szülinapjára 20.000ft értékben vegyek ajándékot mikor diakmelóból csinálom a jogsim jelenleg de tanulok, 50.000em van a nyárra...szó szerint.


Erre a válasz...menj el dolgozni, hagyd ott az iskolát.


Mit csinálnátok a helyemben? Mert ő most úgy állított be engem hogy sóher vagyok vele szemben, de én ezt pont fordítva érzem .


2019. máj. 24. 15:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Lapát.
2019. máj. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el, hogy egy irányba haladnak e a céljaitok az életben, és jöjj rá, hogy kifogtál egy ritka görényt.

Szerintem te is érzed, hogy ennél jobbat érdemelsz.

Amiket leírtál, azok sehol sem elfogadhatók, hiába a párod. Elkezdett rád telepedni, és irányítani akar. Tudod ennek nem lesz jó vége, ha nem állsz a sarkadra és lépsz.

2019. máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem ertem, mi a bajod. Balek vagy ha vele maradsz, mert latvanyosan kihasznal es kettos mercevel mer? İgen. Jol belevalasztottal? İgen. Semmi olyat nem irt senki, ami nem lett volna igaz. Irhatunk itt a balek helyett szerencsetlent is vagy patyolgathatunk, attol meg a valosag nem valtozik.
2019. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit csinálnék a helyedben?


Szakitanék.

2019. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 lilla64 ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de nem értelek.Ki bántott?Te kérdeztél,mi válaszoltunk,hogy mit tennénk a helyedbe.
2019. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a francba,csak kihasznál.Basszus
2019. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és hogy a kérdésre is legyen válasz..Te nem tudod őt megváltoztatni. Ember embert nem tud, 20+ után már nem igazán formálódunk. Azt meg nehogy elhidd már, hogy ha ő akar téged irányítani, akkor majd te őt képes leszel megváltoztatni.

Ne akarj már olyan emberbe energiát ölni, aki csak lehúz. Addig hagyd ott, míg van önbecsülésed.

2019. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
12-es voltam.
2019. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
36%
Tipikus szakmunkás.
2019. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én hagynám ezt a gyökeret.
2019. máj. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!