Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zsugori lett a barátom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsugori lett a barátom. Mit tegyek hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés

Beszélni nem lehet vele, a sztori igazából az, hogy egyetemista vagyok és ösztöndíjból és diakmunkából élek. 21 éves vagyok, a párom 27, 7éve dolgozik, mint szakmunkás és elég jól is keres.

Ennek ellenére sosem megyünk el sehova mert nem akar költeni, még egy napos kirándulásra sem . Ha én veszek magamnak egy ruhát 2000ért saját pénzből, le vagyok cseszve milyen hülyeségeket koltom a pénzem, de ő azért 800ft-ért sörözik.


Nem élünk együtt. De ha így folytatja nem is fogunk, pedig ő már tervezgeti hogy drága nagymamám házába költöztünk majd be és hogy fogja átrendezni...,az nem tetszik neki hogy nem azok az igazára.


Állandóan ígérgetés megy..pl . Elkezdi a jogsit..egy éve ezt mondja és sehol sem látom hogy elkezdte volna, de azért autóra tesz félre.


Konkrétan a lényeg az, hogy nem kérdem tőle szinte semmit, de én fizessem a sört, a bort, rendeljek kaját, és szülinapjára 20.000ft értékben vegyek ajándékot mikor diakmelóból csinálom a jogsim jelenleg de tanulok, 50.000em van a nyárra...szó szerint.


Erre a válasz...menj el dolgozni, hagyd ott az iskolát.


Mit csinálnátok a helyemben? Mert ő most úgy állított be engem hogy sóher vagyok vele szemben, de én ezt pont fordítva érzem .


2019. máj. 24. 15:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálnék a helyedben? Már rég kibaxtam volna!

Azért az nem semmi, hogy jól kereső pasi egy diáklányon élősködik!

2019. máj. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Össze ne költözz vele. Nem fogod tudni kidobni a nagyi házából.
2019. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
egyetemen keress párt magadnak ennyi eszed nincs? áthidalhatatlan a szellemi különbség ez az oka és ezt sosem fogod megváltoztatni sőt, csak rosszabb lesz.
2019. máj. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!