Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van hogy vissza tér az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy vissza tér az exem? és én megbocsaltok neki de a végén úgy is atvag és megint szenvedek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 18. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert naiv vagy, látja hogy kihasználhat mert úgy is megbocsájtasz. Ez egy ilyen mókuskerék marad még nem jön meg az eszed!
2016. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Azt nem tudom, de legalább képes vagy a determinisztikus dedukcióra, ami előnyös tud lenni, ha megfelelően kezeled.
2016. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

Mert a rossz pasik ilyenek, hogy amint szakítasz velük, akkor imádják előadni, hogy ők átértékelték az életüket meg a (manipulatív) módszereiket és "tanultak" tőled meg a hibáikból, meg abból, hogy elvesztettek téged, és hogy megváltoztak, miután rá lettek kényszerítve a tetteik által, meg azáltal, hogy másokra milyen rossz hatással voltak, aztán 0,3 másodperc múlva (illetve amint visszavergődték magukat hozzád) ismét visszaváltozzanak azzá az érzelmileg üres, nagyra nőtt óvodássá, akik voltak.

Legyél okos, és ne higgy a manipulatív fazonoknak.

2016. ápr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 opened paradise ***** válasza:
Miért lépsz bele abba a kakiba,amibe egyszer már sikerült?
2016. ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert jóképű, helyes az arca, és Neked más nem igazán számít.
2016. ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem kéne és csak el kellene hataroznom magam hogy nem bocsaltok meg de nem tudom elengedi.ragaszkodom hozzá
2016. ápr. 19. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!