Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy a párom regisztrált egy társkeresőre? Ő azt mondja, nem akar ismerkedni, csak kiváncsi.

Figyelt kérdés
2019. máj. 26. 22:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Rádunt.
2019. máj. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
67%

Hogy lenne már normális. Kurjal félre aztán közöld, ez csak egy játék. .

Nem tudom tényleg miféle hapsik ezek? ?? Hülye ez Kérem? ?? És még te vagy a hülye igaz? ?? Sürgősen elhajtanám, mint Kati a gyereket! !!

2019. máj. 27. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
66%
Meg fog csalni. Az elmondottakból látszik, hogy keresi a kalandot.
2019. máj. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
79%

Én ilyenkor azt a kérdést tenném fel, hogy mért mi mást vártál válaszként? "igen szívem gondoltam keresek valakit aztán lépek tőled de amíg nincs senki addig a sex miatt itt maradok okés?"

Ne haragudj... ha egy pasi unatkozik fogja magát és autókat nézeget, híreket olvas, motorozik, horgászik, edz, kutyát sétáltat, fallabdázik, lemegy haverral egy sörre.... nem pedig társkeresőre regel..... 25/F

2019. máj. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Sajnos, az a tipus, aki mindenhol a nőket méregeti. Ha velem van, akkor is. Megkérdezem tőle,hogy mellettem miért nézelődsz? Nekem rosszul esik, hogy ott vagyok, s belebámulsz a szembe jövő nő arcába.

Azt mondja, miért ne nézné? Meg hogy csak a cipőjét, haját stb. nézte.

2019. máj. 27. 09:26
 16/23 anonim ***** válasza:
78%

Nem leszek népszerű, mert én nem fogom a lelkedet simogatni.


Igaza van. Miért, mi mást vártál tőle? Ezek szerint már korábban is csinált hasonlót a kolléganőjével, folyamatosan nőket bámul... Még egyszer megkérdem, mire számítottál? Hagytad, folyamatosan hagyod is magad, tehát csak azt teszi veled, amit hagysz és megérdemelsz. Se többet, se kevesebbet.

Más értelmes nő már kidobta volna. Te még vele vagy. Do the math!

2019. máj. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Miből gondolod hogy hagytam? Fogjam be a szemét?

Amigy igaz, egy hülye vagyok. Egy idióta, aki mindig bízik abban, hogy jobb lesz. Csak rosszabb...

2019. máj. 27. 10:41
 18/23 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elkezdenék játszani. Aztán meglátjuk mennyire tetszik majd neki.
2019. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ,,férfi,, nagyon nagy manipulatív ...hagyd a francba, ki fog csinálni.
2019. máj. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor született a párod? :)

2019. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!