Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom nem akar leköltözni vidékre?

Figyelt kérdés
Kaptam egy jól jövedelmező álláslehetőséget annál a cégnél ahol most dolgozom, magasabb pozicióba de Debrecenbe kellene költöznöm. De párom(40) nem hajlandó még csak fontolóra venni se. Neki Pest mindene, mondván nincs ott semmi. Az a baj ha szétmennék nem tudna hova költözni max 1 szobát tudna bérelni. De engem (32) meg vonz ez a lehetőség mivel a mostani fizetésem 2x kapnám.

2019. máj. 23. 23:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
Mégis mit vársz, hogy kapsz itt valami trükköt amitől majd meggondolja magát? Döntened kell, ő vagy a pénz.
2019. máj. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
30%

Sajnos ebben nem nagyon van kompromisszum. Én sem költöznék se Pestre, se Debrecenbe. Az első számomra zajos, koszos és "kozmopolita" vagy hogyan mondjam azt a "semmilyen értékrendet nem követő katyvasz"-t amivé degradálták. Debrecen meg pont a másik véglet, túl a Hortobágyon, a szikkadt pusztaság közepén...


Jó nekem itt, közel a fővároshoz, de nem TÚL közel.

2019. máj. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
88%
Menjél. Soha, senkiért nem szabad ilyen lehetőséget kihagyni. Ráadásul házastársak sem vagytok.
2019. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
71%

Debrecenben nincsen semmi? Ez az ember ennyire primitív?


Hagyd ott!!! Azonnal! Ha Budapesten olyan sokra vitte, nehogy már ide jöjjön!!! Legyen el a szobácskájában, ott van annyi minden!


F, 39 debreceni

2019. máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
73%

Fuuu...na az ilyen pesti emberektől a falra mászok akik szerint Budapest a világ közepe és azon kívül semmi nincs. Pesti sznobok (tisztelet a kivételnek)!

Üdv egy vidéki nagyvárosi

2019. máj. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
64%

Debrecent tolják orrba-szájba mindenhol. Simán találna ott állást az ipse, ráadásul méretileg is tökély, Szegeddel hasonló méretű, valamivel több lakosú mezőváros, ennek ellenére igen fejlett régióközpont. Budapest...pfff. Mit lehet benne szeretni?

Ebben nincs kompromisszum, szóval szerintem végetek van, mint a botnak. 31F

2019. máj. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
89%
Öt hónapja Debrecenben lakok, szintén munka miatt költöztem ide. Hogy nincs semmi meg a puszta közepén van azt maximum olyan ember mondja aki Debrecent még csak térképen látta. Gyertek el körülnézni pár napra és ha még mindig ezt mondja akkor válassz hogy a szerelem vagy a pénz a fontosabb.
2019. máj. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
37%

Jaaaaj, tényleg a gyk az ilyen online Debrecen, így nem lesz népszerű a kérdező párja :D


Jöhet a 0%

2019. máj. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
96%

A párod primitív mint a felmosórongy. Vidéki vagyok. Én éltem mindenütt már. Hegyvidéken (Tirol, Svájc) kisvárosban, nagyvárosban ( München) Európában, Amerikában(BOSTON)

Jelenleg hazaköltöztem szülővárosomba Mosonmagyaróvárra. Na itt tényleg nincs semmi, de Győr már szuper. Szerettem Budapestet is de maga a felfogás hogy az a világ közepe azt nem szerettem. Dolgozni rossz volt (marketing) de bulizni volt lehetőség. Mindennek megvan a pro és kontrája.

Neked döntened kell most szerelemből meg nem fogsz megélni. Szerelem miatt hagytam el anno én is Budapestet (2010).

2019. máj. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
54%
Nehéz ügy. A párod helyében nem költöznék vidékre, a te helyedben pedig nem hagynék ki egy olyan lehetoséget, ami számomra ilyen előnyös, ha szeretném.
2019. máj. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!