Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élő férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő férfiak! Ti mit szerettek a párotokban?

Figyelt kérdés
Nem külső, hanem belső jegyekre gondolok.
2019. máj. 27. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Az élethez, a munkához valóü hozzáállást.

Egy férfinak is fontos a stabilitás, a biztonság érzet.

Ez főleg 35 fölött kezdi el érezni egy pasi.

Ha lerobbannék, ha gondozásra szorulnék mennyire lenne mellettem.

Szeretem, hogy soha nem annyira fáradt, hogy tizen évek múlásával is megkérdezze milyen napom volt...

2019. máj. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Szereti játszani az aranyosat amitől te x leg aranyos lesz sokszor olyan gondtalan, gyerekes de tudom hogy igazabol egy nagyon céltudatos és erős nő, ezt nagyon szeretem benne! Na meg az arc játékát mikor meglepődik, meg mindig amikor beszél/mesél valamiről akkor a kezeivel gesztikulál :D nagyon szeret enni (en is nagyon szeretek!) de olyan élvezettel tudja enni az ételeket hogy már azzal feldobja a napom :D

Nagyon gondoskodó mindig figyel rám, meghallgat, tól előre, sokszor rendíthetetlen éles mint egy oenge de egy nagyon érzékeny lány!


Imádom a nevetését meg a mosolyát főleg a nevetése fogott meg amiatt kezdtem el járni vele 😅 (nem hittek volna hogy ennyire olcsó leszek valaha is hogy egy nevetes miatt tetszik meg ennyire valaki...)


Szereti azt amit én de vannak saját hobbijai is pl mindketten szeretünk feküdni és akar egésznap filmeket nézni, viszont utána mindkettőnknek ki mozdulasra van szüksége a következő napon meg egész nap a városban vagyunk randin, nagyon szeretem mikor énekel olyan szép hangja van mint egy angyalnak! (nem csak ugy mondom értek a zenéhez és nem énekel hamis hangokat!)


Azt is nagyon szeretem amikor random oda jon hozzam és meg harap :D (fura? Kicsit... de inkabb meglepő! Én is pontosan ezt csinálom... 😅)

O igen végre egy lany akivel tudok inni alkalmakkor :D (nem a be rúgás a lényeg hanem a hangulat meg a légkör!)


Van meg egy csomó minden de most csak ez jutott eszembe

20F

2019. máj. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
52% Ezt nagyon jó volt olvasni.
2019. máj. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, hogy gondoskodó, remekül főz, jó a humora. Csodás anyja a gyermekeinknek és akármilyen fáradt, sosem “fáj a feje”. Őszinte, kedves, segít mindenben, legyen szó munkahelyi problémáról vagy betegségről.
2019. máj. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem létezik.
2019. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 peca1000 ***** válasza:
0%

Elvégzi a mosást, takarítást, néha csöndben van :)


A hülyeségeit így nagyjából elviselem :)

2019. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt, hogy teljesen más mint az összes többi ember. Nem áll be a sorba, le...ja a társadalmi normákat.

Hozzá hasonlóval sem találkoztam soha. Szeretem, hogy szó szerint minden megvan benne. Igazi manipulatív törtető aki megszerzi amit akar, de emellett annyira kedves, odaadó, figyelmes mindenkivel és mindenkinek segít.

Egyszerre introvertált és extrovertált. Teljesen jól meglenne hónapokig teljesen egyedül. De ha társaságba megyünk akkor ő a lelke, mindenki imádja és megfogja az embereket.

Mindenben átlagon felüli, nagyon intelligens, minden képessége a toppon van.

A legkomolyabb dolgokról órákat tudunk beszélni, de ugyan úgy mennek a gyerekes hülyeségek meg poénok is.

Sokat foglalkozik a kapcsolattal is mindig visszakapom tőle azt a törődést amit én beleadok. Nagyon tud szeretni és a párja a mindene.

Önfejű, makacs de mindent meg lehet beszélni vele és kompromisszumot kötni.

Jól főz jó háziasszony de simán megcsinálja a férfi munkákat is, kocsit szerel, fúr farag stb.

Eddig akikkel találkoztam csak néhány jó tulajdonságuk volt és az ellentétes tulajdonságok ütötték egymást senkiben nem volt meg egyszerre minden úgy, mint benne.

2019. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!