Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha otthoni ruciban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha otthoni ruciban vagytok, natúran, nem kisminkelve, kócos hajjal, és a párotok megdícsér hogy de szépek vagytok, mit válaszoltok?

Figyelt kérdés
Én nem tudom nem mondani hogy most pont nem,vagy valami.
2010. júl. 7. 17:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
azt mondja mindig h lehetne több önbizalmam,mert van mire:) de hát nem tudom azt mondani h húú köszi,ma is jól nézek ki,mikor tudom h nem:D
2010. júl. 7. 17:43
 12/18 anonim ***** válasza:

én is annyit szoktam mondani, hogy tudom és kész !

amúgy akik együtt élnek nehogymár sminkben aludjanak, az már régen rossz, ha a párja csak sminkben látja szépnek a lányt ! Én a legtöbb pénzt ruhára költöm ez tény, én otthon is úgy vagyok felöltözve, ahogy el tudok ugrani a boltba ha kell ! Ígényes, de kényelmes melegítő, egy felsővel, vagy rövidnadrág felsővel :Dés nem vagyok plazacica :) a hajam meg, reggel kócos max,ha felébredek, mivel a reggeli zuhany alatti szex helyre rakja az eltévedt szálakat !XD

25/L

2010. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
háhááá ez jóvolt:D
2010. júl. 7. 17:49
 14/18 anonim ***** válasza:
amúgy ja, az a lényeg hogy legyen önbizalmad, mert annyira rosszul azért mégse nézhetsz ki... hidd el magadról hogy dögös vagy ha a párod azt mondja :)
2010. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
amúgy azt olvastam hogy a férfiakat beindítja a kócos haj...vadabb, szexisebb, huncutabb kisugárzást ad. Nem tudom, hogy igaz-e:)17/L
2010. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ha a párod szeret téged, mindenhogyan szépnek lát :)
2010. júl. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
hozzábújok, kap egy puszit és közlöm, hogy menjen el szemészetre :D
2010. júl. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én megköszönöm neki, elpirulok, és adok neki egy csókot, vagy csak simán megpuszilom (:
2010. júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!