Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hívjam el randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el randira, vagy mit tegyek, hogy összejöjjek, megismerkedjek vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány, pár hónapja költöztek a környékre, de senkivel se barátkozott össze, ezért se én, se az ismerőseim nem ismerik. Azzal a busszal járt rendszeresen suliba amelyikkel én, de mindig a tesójával volt és még akkor annyit megtudtam, hogy nagyon hosszú ideje van barátja, így nem is volt alkalmam ismerkedni. Úgy két hete megtaláltam myvipen, megjelöltem, ő visszaigazolt, és láttam, hogy ki van írva neki, hogy "élem szingli életem". Csak egy közös ismerősünk van, de ő is csak annyira ismeri mint amennyire, én így nem tudott segíteni. Msn nincs megadva neki, így nem tudom felvenni. (Tudom nem személyes az msn...) Csak levelet tudnék neki küldeni, de szerintem az nagyon hülyén jönne ki úgy, hogy egy köszönésen kívül semmit beszéltünk egymással, és én meg levelet írok, ennél még az msn is személyesebb lenne. Élőbe a suli vége óta nem találkoztam vele, pedig akárhova megyek mindig kerülőt teszek, hogy menjek el a házuk mellett hátha kint van, de soha...Szerintetek hogyan lépjek, vagy mit csináljak? Jó lenne ha gyorsan lépnék, mielőtt valaki megelőz mert sokan megjegyezték a környékre költözésük után, hogy milyen jó csaj, csak kár, hogy foglalt...Köszi előre is a segítséget!
2010. júl. 7. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Dobd be tégléval az ablakukat, majd ha kijött akkor kérdezd meg h lenne-e kedve megismerni veled a várost!
2010. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

de ha többnyire egyhelyen laktok akkor arra is van esély h együttt menjettek haza...

tehát akkor udsz vele dumálni és próbálj vele összehaverkodni

2010. júl. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csöngess be és ismerd meg. Nekem bejönne :D
2010. júl. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!