Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Adott életed szerelme. Balesetet szenved melynek során eltörnek az újjai, mindkét kezén.

Más baja nem esik. Viszont így arra van szorulva, hogy mindenben segíts neki.

Enni, inni és igen wc-zni.

Megtennéd életed szerelmének, hogy pl kitörlöd neki?

Vagy nem tudnál ezzel mit kezdeni?


Nem, nem gerjedek semilyen wc-s dologra. Csak arra keresem a választ, hogy kinek mi férne bele egy igazi kapcsolatba?

32N



2019. máj. 30. 08:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy megtenném. Mert mi másból választhatnék még? Maradjon sz@ros a feneke, vagy ne egyen semmit, mert nem tudja megfogni az evőeszközt?

Fordítsuk meg. Ha te törnéd el a kezedet, szeretnéd, ha a párod, akivel szeretitek egymást és együtt éltek, segítsen neked ebben a kellemetlen helyzetben? Mi mást tehetnél még, mint hogy segítséget kérsz a legközelebbi hozzátartozódtól?

2019. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megtenném, szeretem annyira a férjem, hogy bármiben segítenék neki. És tudom, hogy ő is megtenné értem ugyanezt.
2019. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Megtenném, bárkinek, aki rászorul.
2019. máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!