Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak az én barátnőm ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én barátnőm ennyire kényes? És csinálja velem ezt?

Figyelt kérdés

Tegnap este be feküdtünk az ágyba,

Elkezdtem simogatni, Nyakát csókolgatni és semmi reakció nem volt, aztán elkezdtem csókolni, lábait simogatni és rám ordított hogy ezt ne csináljam meg így nem is tudunk szexelni, mivel fürdéskor borotvával picit megvágta a térdét. "Így csak egy pozícióban tudnánk lenni" ezt mondta. Tökre elment a kedvem az egésztől aztán megfordultam és be aludtam.

Most komolyan borotvával megvágta a térdét pár mm és már ekkora cirkuszt csinál belőle?



2019. máj. 31. 10:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Jó nagy hisztérika lehet.
2019. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Ez csak kifogás. Nem volt kedve szexelni.
2019. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%

Te...


Már nem akar téged!

Nem elég egyértelmű?

2019. máj. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

És egy ilyen nőnek van társa, nekem meg nincs :)


Ilyenkor vajon hol vannak azok a válaszadók, akik azt mondják "mer a nőknek csak a bunkók kellenek!"? Még szerencse, hogy a férfiaknak nem.

2019. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Egy pózban? Elég gyenge a fantáziája. Háton, oldalt, állva, ülve, bárhogy tudta volna. Ez csak kifogás, nem akart szexelni.
2019. máj. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ez szerintem gyenge érv. Ha nem akarok szexelni, azt mondom, "sajnálom, drága, de most nem szeretném". Ez a viselkedés tiszteletlen volt, a lány vagy a háta közepére kívánja már ezt a pasast, vagy alapból ilyen a viselkedése mindenkivel.
2019. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
16%
Pali :D Van egy szeretője a nődnek.
2019. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős...egyszerűen , nem akar veled szexelni.
2019. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

Jesszus :D

Én volt, hogy a bokámat hátul vágtam meg, de iszonyat módon, mégis volt szex. Az más kérdés, hogy utána húzhattam ágyneműt, mert csak utólag vettem észre, hogy még mindig vérzik a seb, dehát annyi baj legyen.


A hölgy valószínű csak nem akart szexelni, és ezt a meglehetősen béna kifogást tudta csak felhozni. Elég gáz, ennél jobb az őszinteség.

2019. máj. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem az a baj, hogy nem akart szexelni, nem is az indoka, hanem az, hogy ezt orditva kozli veled. Megis honnan a pokolbol kellett volna ezt kitalalnod?

Miert erzi normalisnak, hogy igy beszel a parjaval? Mennyi tisztelet van benne irantad?

Ha maskor is beszelt mar hozzad ugy, mintha a segge lyukabol huzkodott volna ki, akkor nagyon-nagyon gondold vegig, hogy akarod-e ezt egy eleten at hallgatni...

2019. máj. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!