Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok a párommal aludni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok a párommal aludni, mert rossz a szex, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2019. máj. 31. 13:56
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nagyon jó vele lenni,de amikor előjön, na most szex dolgok, bepánikolok hogy nem megy, nem így akartam, és csak csak eljutunk a végéhez es megint kudarc, így mind a kettőnk hangulatra rányomja a bélyeget.
2019. máj. 31. 14:12
 12/27 anonim ***** válasza:
91%

Akkor ez csak időszakos, és most a stressztől van? Amúgy meg rendben van a nemi eletetek?

Amúgy, elegitsen ki máshogy, kézzel,szajjal, bármivel :D lehet konkrétan az hiányzik, hogy benned legyen, de ha nem jön össze, találjátok más utat a gyonyorhoz.

Ha meg Nek időszakos,nhanem amúgy is van, keressen fel egy dokit. És beszélj ezekről tök őszintén vele szerintem. Legalábbis, én úgy vélem, hogy a tiszta és nyúlt kommunikácio sok baj meg tud előzni, szemben az elfolytott, kimondatlan gyulemlo feszültséggel.

2019. máj. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Maga az előjáték, jó volt mindig is, nincs kommunikációban hiány, csak mióta bejott neki ez a probléma, mind a ketten stresszünk, hogy fog sikerülni a vége, és én már a legelején erre gondolok, és izgulok, így elrontom az előjátékot, meg mindent, szorongok végig ...
2019. máj. 31. 14:16
 14/27 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, köszi! Alkoholon gondolkodtam még, hogy felold, csak mi van akkor ha nem fog javulni soha?
2019. máj. 31. 14:17
 15/27 anonim ***** válasza:
80%

Amíg te így állsz hozzá, addig ilyen is marad!

Egyáltalán nem szabad éreztetned vele, hogy neked ez stresszt okoz. Egy férfihez ilyenkor végtelen! türelem és biztatás kell.

2019. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Mit tehetnék?
2019. máj. 31. 14:24
 17/27 anonim ***** válasza:
83%
Forduljatok szakemberhez.
2019. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
47%

Nem értem...

- Gazdag?

- Tartozol neki valamiért?

- Félsz tőle?

Tényleg nem értem, hogy minek vagy vele, buta vagy , ha nem lépsz le!

2019. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
47%

#18 arról, hogy SZERELEM, SZERETET hallottál már? Vagy ezek neked teljesen ismeretlen fogalmak? Azért van a kérdező a barátjával, mert szereti. Nem mindenki dobálja el a társát az első nehézségnél.

Kérdező, először is, ne stresszelj! Higgadj le, élvezd, ami éppen történik. Ne akard mindenáron "megszerelni" a barátodat. Egyszerűen csak fogadd el, amit per pillanat adni tud.

2019. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
40%

19.


És a szerelem, szex nélkül meddig tartható? 2-5-24 év?

2019. máj. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!