Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom exe egy álomnő. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom exe egy álomnő. Hogy lehet ezen túljutni?

Figyelt kérdés

Ezt összefoglalni sem lehet, de egyszerűen női szemmel is az. Gyönyörű, formás, úgy tudom hogy nagyon kedves és vicces is. Ő szakított a mostani párommal, mert vmi hibát követett el, amit a lány nem tolerált. Első szerelem volt nekik, pár évig voltak együtt.

Velem fél évre a szakításra jött össze, úgy hogy maga a szakítás nagyon megviselte, mert mindennél jobban szerette őt. Ráadásul kiderült, hogy 1 hónappal azután lettünk mi hivatalosak miután a párom felkereste a lányt azzal, hogy el akarta felejteni, de nem sikerült neki, még mindig szereti és hiányzik... A lány viszont elutasította.

Igaz.. Mi 4 éve vagyunk együtt, együtt lakunk... De valahogy ez a gondolat nem megy ki a fejemből. Mi van ha "nincs ló, jó a szamár is" alapon van a kapcsolatunk a részéről. A csajszi tényleg gyönyörű, mosolygós, egyetemen tanul, táncol, nyaranta szállodákban dolgozik külföldön.

Nem tartják a kapcsolatot, viszont bennem van ez a félelem, hogy a szíve és lelke mélyén azt az első szerelmet, ezt a lányt szeretné visszakapni. Főleg hogy nemrég láttam hasonló kérdést is...


A férfiak ha szeretik a jelenlegi társukat, akkor ettől függetlenül nem gondolnak arra hogy az előző szebb / jobb / szenvedélyesebb / izgalmasabb volt? Ha egy random nő az utcán felkelti az érdeklődésüket, akkor ez nem igaz a volt barátnőkre is?



Van alapja a félelmemnek ezen infók tudatában???

24/N Köszönöm!



2019. máj. 31. 15:40
1 2 3
 1/27 tiril ***** válasza:
58%
4 éve vagytok együtt együtt és még mind nem tudsz ezen túljutni? Nem értem az aggodalmad okát. Még ha arról lenne szó, hogy újra írogat vagy találkozgat a párod az első szerelmével akkor érteném, hogy van benned egy kis félsz, de így totál nem. Szóval egyáltalán nincs félnivalód és sok boldogságot együtt a továbbiakban is :)
2019. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Most jött újra elő bennem mert most tudtam meg hogy mi történt 1 hónappal azelőtt hogy mi összejöttünk volna :/

De azért köszönöm szépen!

2019. máj. 31. 15:51
 3/27 anonim ***** válasza:
60%

Ezt Neked kell érezned.

A páromnak is modell bnője volt, én meg molett vagyok, sokat mesélt róla. A szépség csak ideig-óráig feledteti ha másban nem olyan jó...én is kicsit szarul éreztem magam mikor láttam őket képen, de tudom hogy vele hatalmas vitaik voltak, nagyon erőszakos lány volt, tukmálós, szexben követelező, ami páromnak hamar sok lett... és az utolsó 2 évük emiatt kínszenvedés....

Persze benne kehet a pakliban hogy mégiscsak az volt az első nagy szerelem, de sztem inkább ne skard tudni...ha szeret és jól megvagytok akkor hessegesd el a gondolatot :-)

2019. máj. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%

Ha ennyire nincs önbecsülésed, hogy egy 4 ÉVVEL, ez előtti nőre féltékenykedsz, akkor veled gond van!


És igen, az emberek általában emlékeznek az elsőre, főleg, ha jó volt. De ez alapján akkor soha ne ismerkedj, senkivel, vagy csak szűz, 12 éves fiúkkal!

2019. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolok!

Férfiak vagy nők vagytok?

2019. máj. 31. 16:26
 6/27 A kérdező kommentje:
Mmint a 2. valaszolóról persze tudom, de kíváncsi vagyok, hogy eddig csak női nézőpontból kaptam e a válaszokat?!
2019. máj. 31. 16:27
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

Én megértelek, mert voltam "jobb híján jó lesz"-szerepben. Nálam sosem múlt a rossz érzés, még most is vannak káros hatásai. Ezt neked tudnod kell, ha nem tiszta, akkor megtudni, hogy mit jelentesz, te milyen vagy a párod szemében.

Viszont olvastam itt is jó pár kérdést, ahol az ilyen exek és kimaradt szerelmek évek múlva is be tudtak kavarni, erre nincs garancia; függetlenül attól, hogy most hogyan érez veled kapcsolatban. Az bizony peches szerintem is, hogy személyiségre is hibátlannak tűnik a múltbeli nő, de mindezek ellenére sem ő jelent bajt (veszélyt, ha úgy tetszik), hanem a párod, ahogy a párod agya jár. Vele kell foglalkoznod, és a kapcsolatotokkal.

Egyébként én is tudok mondani olyan férfit, aki mellett mindenki csak pótlék számomra, és ha egyszer odaállna, hogy részéről ásó, kapa, nagyharang, az nagy próbatétel lenne a mindenkori kapcsolatomra. Bár nálam alap, hogy ami jó, és működik, azt nem dobom el a "még jobbért".

2019. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Rockarc ***** válasza:
100%

Nem kell aggodnod szerintem. Az elsore mindenki emlekszik meg evtizedes tavlatbol is, de arra is, hogy vege lett. Ha a parodban nem is bizol, a csaj eleg hatarozottan vetett veget a dolognak, ketlem, hogy barmikor is kedve lenne ujrazni. Ha mar 4 eve egyutt vagytok a korod alapjan akkor mar legalabb 2x hosszabb a kapcsolatotok, mint az elozo volt. Ez a hajo elment, a baratod nagy nehezen, de elfogadta, te is fogadd el.


43F

2019. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm utolsó!!

Ez egy merőben hasznos és jóindulatú válasz volt! Sajnálom hogy Te is éreztél már így viszont...

Ment a zöld pacsi!

2019. máj. 31. 16:32
 10/27 A kérdező kommentje:

Es a 8. Férfi válaszolónak is köszi!!

Zöld pacsi:))

2019. máj. 31. 16:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!