Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom exe egy álomnő. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom exe egy álomnő. Hogy lehet ezen túljutni?

Figyelt kérdés

Ezt összefoglalni sem lehet, de egyszerűen női szemmel is az. Gyönyörű, formás, úgy tudom hogy nagyon kedves és vicces is. Ő szakított a mostani párommal, mert vmi hibát követett el, amit a lány nem tolerált. Első szerelem volt nekik, pár évig voltak együtt.

Velem fél évre a szakításra jött össze, úgy hogy maga a szakítás nagyon megviselte, mert mindennél jobban szerette őt. Ráadásul kiderült, hogy 1 hónappal azután lettünk mi hivatalosak miután a párom felkereste a lányt azzal, hogy el akarta felejteni, de nem sikerült neki, még mindig szereti és hiányzik... A lány viszont elutasította.

Igaz.. Mi 4 éve vagyunk együtt, együtt lakunk... De valahogy ez a gondolat nem megy ki a fejemből. Mi van ha "nincs ló, jó a szamár is" alapon van a kapcsolatunk a részéről. A csajszi tényleg gyönyörű, mosolygós, egyetemen tanul, táncol, nyaranta szállodákban dolgozik külföldön.

Nem tartják a kapcsolatot, viszont bennem van ez a félelem, hogy a szíve és lelke mélyén azt az első szerelmet, ezt a lányt szeretné visszakapni. Főleg hogy nemrég láttam hasonló kérdést is...


A férfiak ha szeretik a jelenlegi társukat, akkor ettől függetlenül nem gondolnak arra hogy az előző szebb / jobb / szenvedélyesebb / izgalmasabb volt? Ha egy random nő az utcán felkelti az érdeklődésüket, akkor ez nem igaz a volt barátnőkre is?



Van alapja a félelmemnek ezen infók tudatában???

24/N Köszönöm!



2019. máj. 31. 15:40
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Huh a lepontozások nem tudom honnan jöttek, én vagy nem pontozok egyáltalán, vagy csak zöld kéz. Szóval sorry :S
2019. máj. 31. 16:47
 12/27 anonim ***** válasza:
Szerintem szét kellene választanod két félelmedet. Az a félelem, hogy a társad sokat gondolhat még mindig vágyakozva a volt barátnőjére, csak legfeljebb tapintatból rejtegeti ezt előled, teljesen jogos. Ugyanakkor ha nem szeretne jobban most téged őnála, nem lenne ennyire tapintatos sem. Fontos vagy neki, lelki biztonságot nyújtasz, amelyet egy nagyon csábos nő, aki bármikor minden ujjára kap egy férfit, sosem tud nyújtani. Így tehát bizonyos szempontból többet adsz neki, mint az előző partnere bármikor is tudott, s ez a biztonság az idősödésével egyre értékesebb lesz. Mindebből következik, hogy a másik félelmed, hogy a kapcsolatod veszélyben van vele a volt partnere miatt, teljesen alaptalan.
2019. máj. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%

Van sok időd ahogy latom.


Keress valami elfoglaltságot


42F

2019. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Jajj, ugye nem te vagy az a kis szerencsétlen, aki kb. havonta sír emiatt ezen az oldalon? Akinek a pasija még egy ismerősét is a vezetéknevén hívja, mert az exnek is az a vezetékneve... ha te vagy az, már nagyon sokszor leírták, hogy a pasid nincs túl az exén, és te valóban csak egy szamár vagy számára.

Ha nem te vagy az illető, akkor is gondolkozz el rajta, hogy mennyire nem normális dolog az, hogy 4 éve azon görcsölsz, hogy nem vagy neki elég jó és még mindig a másikat szereti.

2019. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok, csak nálunk annyival csúnyább a sztori, hogy félévvel azután, hogy mi összejöttünk, a lány családjának mondogatta, hogy az exe élete szerelme és soha nem fog engem annyira szeretni, mint őt, noha jó velem. Mindezt 2 évvel a szakitasukat követően. Megmondom őszintén, ezen soha nem fogom tudni túltenni magam, nagyon rossz érzés ez a bizonytalanság, és gőzöm sincs, minek vagyok vele. Teljesen megértem az érzéseidet, és őszintén szólva, nem tudom, hogyan lehetne ezen túljutni.
2019. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Küldöm együttérzésemet mindenkinek, aki hasonló cipő jár!

Vki írta, hogy én vagyok az aki havonta sír, neki üzenem, hogy mi írtam ki először kérdést erre az oldalra.

2019. máj. 31. 19:02
 17/27 A kérdező kommentje:

*cipőben

*mi=most

2019. máj. 31. 19:03
 18/27 anonim ***** válasza:
82%

4 év alatt megnyugodhatsz, hogy nem búfelejtő vagy.

32/f

2019. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Utolsó: csak sovány vigasz, amikor ez ember MÁR nem búfelejtő, szimplán csak úgy indult. De egyáltalán nem biztos, hogy a kérdező esetében ez a helyzet áll fenn.
2019. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Utolsó: pontosan... Így hogy lehet biztos valaha is az ember abban, hogy 4 év ide-oda, biztos szeret is meg kötődik, de közben nem másról álmodozik és nosztalgiázik? Szerintem azért ez bonyolultabb ennél... Bár ne lenne az.
2019. máj. 31. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!