Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerepcserét szeretne?

Figyelt kérdés

Azt mondta a barátom, hogy szerepcserét szeretne mivel elfáradt abban hogy éjjel-nappal arra törekszik hogy kielégítse az elvárásainkat. Nagyon sokat dolgozik mindezért. Ezért azt javasolta hogy cseréljük fel a szerepeket, hogy lazíthasson. Amit kér:

Kezdjek el dolgozni akár több állásban ha máshogy nem sikerül, és biztosítsak számára egy lakást valamilyen színten berendezve, ételt és ellátást.

Míg én egy felső-középosztálybeli életszínvonalat várok el tőle.

Mi a véleményetek erről?


2019. máj. 31. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Valamit valamiért.
2019. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Hát, ha eddig csak a segged meresztetted, akkor magadba szállhat ál egy kicsit és ha mást nem is, abban legalább támogathatnád, hogy bírja a gyűrődést.

32/f

2019. máj. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
hajrá
2019. máj. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes,hogy te "elvárod" ezt tőle. Na és te miért nem tettél eddig érte? Vagy csak a másik szenvedjen?
2019. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az hozzátartozik az igazsághoz hogy egy olyan régióban élünk ahol nulla a munkalehetőség ezért is szeretnék visszaköltözni Budapestre. Ő a mezőgazdasággal foglakozik, az utóbbi években 25 millió forintot költött minderre. A mezőgazdaságból nem tudom mennyi a bevétele jelenleg, szerintem nem sok mert nem ez a fő bevételi forrása. Érthetően látszik hogy nem élünk együtt én a saját költségeim magam fizetem. Az a baj hogy itt nekem nincs jövőm, tőle függhetnék 100%-ban vagy elmehetnék dolgozni havi 90 ezer forintért.

Van két diplomája, nekem egy.

Azt amit biztosítanom kellene Budapesten érti ahogy nekem is véleménye szerint Budapesten kellene a felső-középosztálybeli életszínvonal. Több éve vagyunk együtt.

2019. máj. 31. 18:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor nincs más dolgod, mint lestoppolni egy BMW-t Pesten.

32/f

2019. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire különbözik a jövőről alkotott képetek, akkor miért vagytok még együtt? Ha ő a mezőgazdaságban szeretne dolgozni-komolyan gondolhatja, ha ennyi pénzt és energiát fektet a dologba-akkor feltételezem, hogy nem a fővárosban képzeli az életét. Neked meg eszedben sincs gazdálkodni. Egyikőtöknek fel kell adni az álmait. Ami nem olyan jó, mert aki enged, az később a másikat fogja hibáztatni, amiért nem valósíthatta meg önmagát. Nehéz helyzet.
2019. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!