Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy férfi sír?

Figyelt kérdés
Szeretek valakit aki nem tudja viszonozni és multkor megölelt és igy voltunk sokáig közben meg belölem kijött mert már nem birtam a fájdalmat hogy ő nem szeret már és sírtam , szerintetek ez kiábrándito volt számára vagy mit gondolhatott ?

2019. máj. 31. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem gáz. Mindenkinek vannak érzelmei. Van egy férfi barátom, akivel többször sírtunk már együtt, amikor valami felkavaró dolog történt. Nem volt ciki. A páromat is láttam már sírni. Fiú tesók mellett nőttem fel, ők is sírnak néhanapján. Nem szégyen, teljesen normális dolog.
2019. máj. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Valószínűleg nem volt neki kiábrándító, de egy biztos, hogy nem kerültél közelebb a bugyijához.
2019. máj. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem én is sírtam mikor összetörtem a motorom! Egész éjszaka ölelgettem meg szerelgettem, de ne is beszéljünk erről!
2019. máj. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha az gáz, hogy van fájdalomérzete, annak pedig működési spektruma. Szerintem normális, hogy van fájdalomérzeted és különböző intenzitású vagy jellegű fájdalomra, különböző reakciót adsz. Ha nem lenne normális, valószínűleg nem éreznénk fájdalmat, így reagálni sem reagálnánk rá.

32/f

2019. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Tesómról azt hittem nincsenek érzései. Nagyon durván érzéketlen, másokat semmibe vevő mentalitása van (úgy tűnik).


Aztán egyszer láttam sírni, egy barátjával történt tragédia. Akkor jöttem rá, hogy valószínű rosszul ítéltem meg testvéremet és mégis vannak érzései.

Tehát nekem ez nagyon NEM gáz dolog.

2019. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
A nők gáznak tartják, bármit is mondanak. Ők azt tekintik férfiasnak, ha minél kevésbé mutatod ki az érzelmeidet, különösen azt, ha bánt valami. A panaszkodást is férfiatlannak tartják, a sírást meg főleg.
2019. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem inkabb bator dolog,mint gaz... miert,a ferfiak robotok,nem erzo lenyek,vagy mi? sosem gondlnek senkit gaznak,aki az irantam taplalt erzesei miatt sirja el magat,fuggetlenul attol hogy tudnam viszonozni vagy sem..
2019. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A sírás egy természetes dolog, sokat tud könnyíteni az ember lelkén, ha kijön. A férfiaknak miért kéne elfojtaniuk a fájdalmukat? Hisz ők is ugyanolyan érző lények, mint a nők.

Apukámat életemben egyetlenegyszer láttam sírni, mikor az édesapja meghalt. Pont gáznak nem gondoltam, és nem is csorbított a tekintélyén a szememben.

Egy esetben gondolom szánalmasnak a sírást, ha hisztiből történik, férfi, női részről egyaránt.

2019. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De nem ez a kérdés, és engem is érdekelne a válasz.

Kevésbé fog partnere ként tekinteni a kérdezőre?

2019. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem gáz. Meg ő ennél már hova ábránduljon kijjebb, ha azt mondtad, nem szeret? Ha nem szeret, akkor már nem tök mindegy; mit gondol? Egyébként abszolúte nem gáz, tehát ne aggódj emiatt.
2019. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!