Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy négy éves kapcsolaton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy négy éves kapcsolaton mennyi idő után teszi túl magát egy fiú, akinek az volt az első leghosszabb kapcsija?

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Először is ne haragudj, hogy ezzel kezdem, de ettől a "kapcsija" és társai szótól kifordul a gyomrom, nem értem miért olyan nehéz kiírni, hogy kapcsolata, na mindegy is.


Szóval alapvetően egyénfüggő, de függ attól is, hogy milyen nagy volt a szerelem, utána milyen gyorsan talál társat (az a legjobb felejtés) illetve milyen egyéb lehetőségei vannak a felejtésre, de pontos idő-intervallumban erre a kérdésre nem lehet válaszolni.

2008. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Azt szokták mondani, hogy a gyász a kapcsolat idejének a fele, vagyis neked 2 év. DE amúgy egyetértek az előző válaszolóval.
2008. nov. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
első leghosszabb nincs, van egy leghosszabb, ha annál lesz egy még hosszabb, akkor az lesz a leghosszabb.
2008. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kondolom a kérdező egy hölgy, met csak azok tudnak ilyet kérdezni. De egyébként igazat adok az előttem szólóknak, mindent leírtak, amit én is gondolok. Röviden, ha lesz vmi jobb, akor gyorsan elfelejti, ha nem, vagy nem lesz jobb, akkor SOHA.
2008. nov. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!