Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromat zavarja, hogy sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat zavarja, hogy sokat dolgozok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két évig otthon voltam, gondolom hozzászokott a helyzethez, hogy csak körülötte forgott a világ. Egy fél éve viszont visszamentem dolgozni, arra a helyre ahova anno gyakorlatra jártam, és nagyon szerettem. Amióta dolgozom, sokkal jobban érzem magam, jó kedvvel megyek be, amikor csak lehet túlórázok, és a szombatokból is kettőt egy hónapban bevállalok. Így hétköznap van, hogy 6-ra megyek és 6-7 felé érek haza. Neki ez kevés, mármint az együtt töltött időnek. Nekem igazából pont elég, tudunk vacsorázni, aztán megyünk aludni. Neki a problémája pedig az, hogy így alig vagyunk együtt, mivel reggel én általában már elmegyek, mikor ő fölkel, hétköznap főzni se tudok és hiányolja a programokat is délutánonként. Én viszont már nagyon fáradt vagyok, mire hazaérek, semmi kedvem főzőcskézni meg elmenni bárhova is. A kaput az tette be, mikor múlthéten, a szabadnapomon is bementem, mert hiányzott a munka. Egész héten szabin lettem volna, de én már az első két napban megcsináltam mindent, kimostam, takarítottam, főztem, és már nem tudtam mit csinálni, unatkoztam és inkább bementem, annyi, hogy nem reggel 6-ra, hanem a délelőtt folyamán, mikor kedvem volt. Na hát ő ezen teljesen kiakadt, a többi napon megtiltotta, hogy bemenjek és nagyon összevesztünk. Nem tudom mit tehetnék, nekem ő is fontos, de a munka is, ő viszont több együtt töltött időt igényelne, de én nem akarom föladni a munkát. Mi a jó megoldás ilyenkor? Valaki volt már hasonló helyzetben? Tudna segíteni? Köszönöm!
2018. júl. 23. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

"Nekem igazából pont elég, tudunk vacsorázni, aztán megyünk aludni."

Minek neked kapcsolat tulajdonképpen?

2018. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért, egy kapcsolat abból áll, hogy 0-24-ben összenőve vannak a felek? A vacsora se 10 perc, az idő alatt bőven lehet beszélgetni, tervezni a hétvégét, stb...
2018. júl. 23. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pl ne vállald be a túlórákat ha nem szükséges, mert így valamilyen szinten jogosan érezheti azt hogy hanyagolod, ha amúgy nem lenne kötelező bemenned és anyagilag se vágna padlóra... kb 12 órát bent vagy, egy nap 24 óra, abból úgy 6-7-et alszol, + az utazás, takarítás így a pároddal tényleg nem sokat vagy mert akkor se tudtok minőségi időt együtt lenni a fáradság miatt ahogy említetted. És meg azt az időt is a munkára fordítod amiről amúgy szabadon rendelkeznél... én elgondolkodnék hogy tényleg szeretem-e a párom ha egy ilyen kérdést fel kéne tennem... mert itt elég egyszerű a megoldás amúgy...
2018. júl. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írod, hogy két évig nem dolgoztál. Szerintem ez a kezdeti lelkesedés nálad, de ezt évekig úgyse lehet csinálni, hogy se hétvégéd, se szabadságod. Én három éve vagyok így, de már olyan rossz a kedvem, hogy muszáj változtatni. Igaz, nekem nincs kapcsolatom, tehát arról nem nyilatkozhatok, de a barátokra meg a családra, a szabadidős kikapcsolódásokra, elmenni ide-oda, ezekre kell időt szakítani a magad érdekében. Különben hamar kiégsz.
2018. júl. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

#2

Ja, mert csak az a két opció létezik, hogy csak kajálni jártok össze kb, meg hogy 24/7-ben össze vagytok nőve. Bizony. Nincs köztes....

2018. júl. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj. Jobban szereted a munkád mint a párod. Nincs igényed a minőségi, együtt töltött időre (egy háromfogásos vacsora is max fél óra), hanem inkább túlórázol és ha úgy adódik, akkor szombatonként is bejársz.

Minek is neked párkapcsolat?

2018. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel baj, valószínűleg nemsokára kidobott nő leszel.


Megérdemelnéd, értelmes embernek nem annyi az együtt töltött idő, hogy hazajövök, dugunk, kaja alvás.

2018. júl. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!