Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cinaa kérdése:

Haggyam ott a csajt vagy járjak vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit szeretek 8 évig o társakvoltunk mostballagtunk és egyfolytába együttvagyunk még nemolyan sokszor smároltunk de együttvagyunk szeretem ő is szeret de van 1 gond.Van 1 régi barátja (akit már utál) rapper srác ,menő és olyanokat mond hogy ha megtalál kitekeri a nyakam és ő ki is tudná. A srác tavaj nyáron jártvele semmitnem csinált vele most meg rap számokat irt rola ami miatt a lány sirt is.Mit tegyek én ha találozok vele(velük mert mindig többen jönnek) megvernek..
2010. júl. 7. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
menj oda a sráchoz és üsd szét egy viperával, amíg mozog, ha szerencséd van nem töri ki a nyakad!
2010. júl. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát ha nagyon szereted, maradj mellette. de ha nem éri meg én nem veretném össze magam.
2010. júl. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hát, amit tartalmilag írtál abból az jön le hogy buta vagy, a küllemből meg az hogy buta, ezzel a kombóval darwin szerint meg kell halnod
2010. júl. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jajj srácok jól tanulok siettem bocsi, de szeretném ha normális válaszokat adnátok nekem mert ez nehéz és szeretem a lányt.
2010. júl. 7. 22:57
 5/12 anonim ***** válasza:
gyűjts te is bandát. aztán ha jön a srác a bandájával akkor te is mész abandáddal és majd nem lesz olyan nagy a szája:D ha már ő is így játzik játssz te is így;)
2010. júl. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
bocs, de a tavaly-t elbaszni, akármennyire is siet az ember, ciki
2010. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Ezeket ajánlanám:

1. Ha szereted, semmiképpen se hagyd el a barátnődet

2. Kezdj el edzeni, ha akarsz, akár otthon is. Néhány fekvőtámasz naponta vagy ilyesmi.

3. Ha esetleg találkoznál a gyerekkel...

3./a. és sokan vannak, fuss

3./b. és egyedül, vagy max 1-2 társával van...

3./b./a. Próbáld meg megbeszélni vele a dolgot

3./b./b. Növeld fel úgy az adrenalinszintedet, ahogy csak bírod, utána ess neki és verd meg jól! (Nagyon fontos tudnod, hogy az adrenalinszintedtől függően akár több mint 60%-kal is erősebbé (és valamennyivel gyorsabbá) válhatsz, mivel ilyenkor a szíved kb 5-6-szor annyi vért pumpál az izmaidba. Pillanatok alatt fel tudod növelni, csak gondolj valami olyan dologra, hogyha nem cselekedsz, meghalsz, stb... mégha nem is igaz.)


Én személy szerint az 1.+2.+3./b./a.-t ajánlom, esetleg az 1.+2.+3./b./b.-t


Remélem értettél, ha hasznosnak ítélted a válaszomat, nyugodtan pontozz fel :)

2010. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

van skinhead haverom aki tud hivni azok ellen akikkel ő lóg de szerintem nem érdemes mert abból csak rendőrség lesz meg stb.. és hát csak nem üthet porrá mert ha arról van szó , hogy 1et bevág akkor azt vállalom.


bocs a tavaly miatt..

2010. júl. 7. 23:06
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez a b/b jól hangzik bár nem tudom hogy kell.
2010. júl. 7. 23:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha szereted, szeresd, jöjjetek össze. Ne érdekeljen az a másik srác. Nem ő dönti el, hogy a csaj kit szeret. Ha félsz a sráctól, csinálj otthon néhány fekvőtámaszt minden este (4x8-at tudom ajánlani :) 8-at csinálsz, pihensz, megint 8...), esetleg vegyél egy boxert (kb 500 ft.) máris erősebbnek érzed majd magad, ha a zsebedben van. A skinhead haver mindenképp jó ötlet :D WHITEPOWER! :D
2010. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!