Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál, ha kiderülne, hogy a párod bipoláris?

Figyelt kérdés

El tudnád fogadni, hogy a sráccal akivel ismerkedsz/ már össze is jöttél- bipoláris?

Egyetemista vagyok, sportolok, jól nézek ki, nem vagyok egy bunkó-barom, viszont van ez a "betegségem", ami teljesen tünetmentessé tehető akkor, ha gyógyszert szed az ember és törekszik arra, hogy egyensúlyban maradjon. Kb olyan így, mint egy cukorbetegség, el kell fogadnom, mert nem tudok ellene mást tenni.

Esténként egy tablettát beveszek, aminek nincsen más hatása rám, inkább egy biztosíték arra, hogy ne essek mániába/ depresszióba. Szexuálisan se okoz problémát.

Túl vagyok most egy szakításon és egy idő után szeretnék újra ismerkedni, viszont nem biztos, hogy ezzel érdemes kezdeni az első randin.

24F



2019. jún. 3. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg nálad a betegség?
2019. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem nem szakítanék.. Nagyon nehéz kérdés ez hogy mikor jó előhozakodni és sajnos sokan borzalmasan előitéletesek a mássággal akár a mentális betegségekkel akár a fogyatékossággal. Bár csak valamivel bíztatni tudnálak de hidd el mindenkinek meg van a maga baja olyan ember nincs hogy "egészséges" én remélem hogy tudsz újra ismerkedni!!
2019. jún. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 Jelenleg semmiben és ha odafigyelek pár dologra, akkor így is marad. De amikor kialakult pár éve, akkor megjártam a földi poklot, depressziós lettem, 10+ kilót fogytam mert teljesen megszűnt az étvágyam és kb fél évig úgy működött az agyam, mint egy növénynek..borzalmas volt, senkinek se kívánnám azt, amin akkor átmentem. Kórházba is kerültem.

A másik végletet is megjártam, amikor 0-24 úgy éreztem magam mintha be lennék speedezve-kokainozva, semmi gátlásom nem volt, félistennek éreztem magam és az alvásigényem is pár órára csökkent..

Szóval ilyen a két véglet, amit megéltem:)


2# köszi!

2019. jún. 3. 15:22
 4/11 anonim válasza:
0%

Abban a minutumban, ahogy megtudnam!


Szerintem a legdestruktivabb zavar ami letezik. Kibirhatatlan, egyszer volt ilyen csajom.


Persze, lehet te nem vagy ilyen meg fiuba mas, de ha en ezt megtudnam a mostani baratnomrol azonnal kilepnek. Menekulnek inkabb.

2019. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Apivorous válasza:
Amíg nem ad rá okot, addig nem.
2019. jún. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Párom bipoláris. Én vagyok a nő. 1,5 éve vagyunk együtt. Kb 2 hét után mondta el. Meglepődtem, és azonnal utána jártam mi is ez. Sokan még mindig elmaradottak ezekkel a betegségekkel szemben. Fogalmuk sincs mi ez. Ezért inkább lelépnek. Ha szeded a gyógyszert nem lesz baj. De mindenképpen magyarázd el mi ez, hogyan kell elképzelni, illetve milyen helyzetek lehetnek.
2019. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egesz életembe egy bipoláris emberrel éltem,aki anyukám volt. Teljesen megkeseritette az életünket apukammal, nem szeretnek egy ilyen emberrel kapcsolatot kialakítani.
2019. jún. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#4–#7 Exed - anyud szedett gyógyszert?
2019. jún. 3. 19:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudnék veled élni hosszútávon. Anyukámról 1-2 éve kiderült,hogy skizofrén, sajnos nem hiszi el, hogy beteg, így gyógyszert sem szed, ami miatt eléggé megnehezíti az életemet.
2019. jún. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9. Nagyon sajnálom, hogy ez a helyzet, jó lenne, ha valahogy meg tudnátok anyuddal értetni, hogy semmi gáz nincs ebben és csak vegye be azokat a nyamvadt bogyókat.
2019. jún. 5. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!