Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál, ha kiderülne, hogy a párod bipoláris?

Figyelt kérdés

El tudnád fogadni, hogy a sráccal akivel ismerkedsz/ már össze is jöttél- bipoláris?

Egyetemista vagyok, sportolok, jól nézek ki, nem vagyok egy bunkó-barom, viszont van ez a "betegségem", ami teljesen tünetmentessé tehető akkor, ha gyógyszert szed az ember és törekszik arra, hogy egyensúlyban maradjon. Kb olyan így, mint egy cukorbetegség, el kell fogadnom, mert nem tudok ellene mást tenni.

Esténként egy tablettát beveszek, aminek nincsen más hatása rám, inkább egy biztosíték arra, hogy ne essek mániába/ depresszióba. Szexuálisan se okoz problémát.

Túl vagyok most egy szakításon és egy idő után szeretnék újra ismerkedni, viszont nem biztos, hogy ezzel érdemes kezdeni az első randin.

24F



2019. jún. 3. 15:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ezek a gyógyszerek tönkre teszik az embert egy idő után és az agyi aktivitás is kicsit megváltozik. Nem szakítanék rögtön de elgondolkodnék hogy hosszútávon működne-e.

Helyedben keresnék valakit aki ugyanezzel a problémával éli az életét így valószínű hogy jobban tudtok egymás támaszai lenni.

22l

2019. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!