Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van baratnom megis egyedul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van baratnom megis egyedul erzem magam?

Figyelt kérdés

A baratnom olyan sokszor mint ha nem erdekelne semmi.

Mar nem mondok sokszor neki semmit mert nem figyel ram, akár egy hal

az akvariumban. Mi lehet ez? Valami lelki betegség?

Nagyon szeretem, de nagyon vagyon egy igazi tarsra.

Teljes kilatastalansagba sodor ez a helyzet.



2019. jún. 6. 00:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt hivjak tarsas egyedulletnek.


Lelki betegseg? Ugyan, hagyjuk mar. Nem latok bele a kapcsplatotokba es igencsak kevesek vagyunk ahhoz, hogy barmit is tudjunk konrketba mondani, mivel ebbe te vagy benne, ti ketten. Attol viszont, hogy vannak erzeseid, es ez aktualisan egy negativ, az meg nem lelki betegseg. Szimplan benne vagy egy olyan szituacioba, amelyaga es az aspektusai is negativak. Viszont hosszutavon az ilyen megoldatlan helyzetekbe maradas igencsak nagy esellyel kepesek lelki betegge tenni.


Alapnak, kezdesnek: kommunikacio. Leulsz, beszelsz vele. En kezdem a sort. Masok is ugyanezt fogjak irni. Kezdjetek azzal, hogy teged ez es ez bant, az eszreveteleiddel. Vezesd szepen elo. Aztan beszeljetek meg a megoldasi modokat, vegul johet a gyakorlati megvalositas. Ha ideig-oraig mukodik csak, en a helyedbe nem turnek tovabb es akkor lelepnek. Ez nalam egy arany kozeput lenne, mivel en olyan ember vagyok, hogy megprobalom csak azert is, es igy nyugodt lelkiismerettel tudnek kilepni, hogy marpedig nem en voltam a hibas, ha tenyleg en magam mindent megprobaltam es nem rajtam bukott el a dolog a vegen.

2019. jún. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pontosan miben nem figyel rád?

32/f

2019. jún. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

*amely maga

Elozo voltam

2019. jún. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miben nem figyel ram? Ezt igy nem igazan tudom meghatarozni...sokszor mint ha nem lenne jelen csak valami automatikus viselkedest kovetne.
2019. jún. 6. 01:34
 5/10 A kérdező kommentje:
1, Tudom es ertem egy jol mukodo kapcsolat alapjait, de azért koszi a felvilagositast. Probaltam mar beszelni rola de ugy nez ki, h csak en LÁTOM a problemat. Ezert is fajdalmas ez az allapot.
2019. jún. 6. 01:37
 6/10 anonim ***** válasza:

De nem emlékszik fontos dolgokra vagy mi?

32/f

2019. jún. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez ismerős helyzet, most hagytam ott 5 év után a párom emiatt.

Tulajdonképpen nézzük csak:


- Az anyját állandóan én "gondoztam", hurcoltam korházba, felújítottam a lakását...


- Minmden reggel, igen, a hét minden reggelén reggelit csináltam, kávét.


- Minden nap esténként főztem, másnapra én csináltam az ebédet!


- Felújítottam, folyamatosan újítgattam a házát


Fáradtan estem be az ágyba, sokszor egy esti filmet nem bírtam végignézni mert elaludtam a végére.

Mit is kaptam cserébe?

Őőőő még csak egy kis testi kényeztetésért is könyörögnöm kellett, pedig én sosem voltam olyan fáradt, hogy ne beszélgessek vele, ne kényeztessem csak úgy, vagy ne legyen szex.

Ő még is egyedül érezte magát a kapcsolatban.

Nem mondhatom, hogy Ő semmit nem csinált, csak éppen olyan lassan, hogy a virágok öntözésénél meg a kutyasétáltatásnál tovább nem nagyon jutott.

Meguntam, hogy kevés vagyok, meguntam, hogy szinte semminek nem tud örülni, meguntam, hogy sosem kapok belőle vissza semmit!

És igen, járkáltunk moziba, színházba, néha kirándulni, de nála ez is elégtelen volt.

Ő nem érzi mellettem nőnek magát, Ő egyedül érzi magát ebben akapcsolatban.

Nos meguntam, legyél akkor egyedül kapcsolat nélkül!


Ez persze nem azt jelenti, hogy kedves kérdező is ilyen, lehet a ló túloldala ahol a pasi a sör + tv vagy a PC kombó rabja, de ilyen is van, lépni kell!

Keress magadnak olyan társat akivel jól érzed magad.

2019. jún. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te vagy az Pisti?
2019. jún. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ki az a Pisti?
2019. jún. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Majd írhatnál mi lett, mert én is hasonló helyzetben vagyok.


Mintha nem látná, hogy gáz van, hiába mondom neki.


Amikor sokat dolgozott, kb 2 ember életét menedzseltem és cserébe ő hajtott meg munkatalálkozók meg most ilyen barátnők, olyan tanfolyamok, én meg alig éltem estére...

S akkor az lett a vége, hogy neki nincs kedve a szexhez meg miért nem megyek el én is ide-oda.

Mondtam neki, hogy nem rám van szüksége, legyen vége...akkor sírva könyörgött, hogy sajnálja és nem érti mi baja van, mert imád engem és nélkülem el sem tudná képzelni az életét...csak éppen ő megint valami üzleti f***omra megy a barátnőivel.


Mondtam, hogy döntse el, karriert akar vagy családot,mert az élet nem amcsi film, a kettő egyszerre kínszenvedés, én meg 29 vagyok, nem fogok szex nélkül élni ilyen fiatalon...

2019. jún. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!