Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ennyire bántóan és ellentmondásosan a társam, aki elvileg "szeret"?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy egyszer már szakítottunk, mert nem tudtam tolerálni a cigit, a lakásban nem megfelelően tartott kisállatot és a féktelen evését, ami miatt jelentős túlsúly van rajta, csak deréktájon. Aztán valahogy újrakezdtük, hogy gondolkodjunk családban, teremtsünk közös otthont. Ő ígért mindent, hogy x hónap és minden jó lesz, de nem történt semmi. A problémákat sárdobálással és visszatámadással akarja "megoldani", egy 36 éves férfitől ez elfogadhatatlan. Olyankor hisztis p..sa, paraszt k...a, ingyenélő stb. vagyok, aki mindent túlreagál. Szerintem pedig az nem túlreagálás, hanem jogos félelem, ha egy 100kg-os férfi hadonászik felém, imitálja a pofont. Miután pedig kimenekülök a lakásból, autóval követ. Egyik szavával aláz, utána pedig "szeretlek", "házasodjunk össze" stb.

Szerintetek normális viselkedés ez? Bántalmazásnak minősülhet?

Nyilván szakítani fogok, engem a társam ne félemlítsen meg.

Köszönöm.


2019. jún. 6. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy nem normális. Hagyd ott minél előbb, mielőtt egy veszekedés alkalmával kilapít.
2019. jún. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1

Azon vagyok, mielőbb.

2019. jún. 6. 12:22
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Akkor minek teszed fel a kerdest ha tudod hogy nem normalis?


Idiota alak, defektes kotodesi semakkal, sajat hibai elismerese helyett a masikat hibaztatja, indulatkezelesi problemai vannak stb

Jo nagy hulye vagy h ujrakezdted:D

2019. jún. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Pofázni bárki tud bármit. Én is írhatom, hogy szeretlek, de azt is, hogy én vagyok a pápa, attól ez még nem lesz igaz.. Pont ezért soha nem szabad hinni a szép szavaknak, ha azokat nem támasztják alá konkrét tettek. Csak a cselekedetek számítanak, más nem. Ha ezt ezután megtanulod és többet nem kezdesz ezzel az emberrel ill. a fajtájával, akkor máris megérte.
2019. jún. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

" nem tudtam tolerálni a cigit, a lakásban nem megfelelően tartott kisállatot"


Eddig rokonszenveszek veled, kár, hogy nincs több ilyen nő... Különösen a "kisállatos" részre értem.


Simán csak őrült, jobban tennéd ha szakítás után olyan helyre mennél ahová nem tud követni, akár még drasztikus névváltoztatás is belefér, mert egy ilyen psycho fazon nem fogja feladni.

2019. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Apja kiskorában elhagyta a családot, ezt sosem tudta feldolgozni, állandóan a faterja nyakára járt akkor is.
2019. jún. 6. 13:01
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se volt egyszerű gyerekkorom, mégse viselkednek így .


A "szeretlek" mifelénk azt jelenti hogy teszek érted (nem rád), szóval figyelem és cselekvês.

Ő meg nem szeret.

2019. jún. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen lényegtelen, hogy mi volt náluk otthon.

Ne rajtad töltse ki.


Egyébként már réges rég el kellett volna hagynod, de úgy néz ki ez neked megfelel...ha nem felelne meg már elhagytad volna.

Kell a rossz, mindig az kell. gondolom te sem 18 éve vagy...


Döntsd el meddig jó ez neked.

2019. jún. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8

Nem kell.

2019. jún. 6. 18:11
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Azért, mert csak elvileg szeret, gyakorlatilag nem. Neked kell eldöntened, hogy így akarsz-e élni, mert ha nem, akkor ideje lépned.
2019. jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!