Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ennyire bántóan és ellentmondásosan a társam, aki elvileg "szeret"?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy egyszer már szakítottunk, mert nem tudtam tolerálni a cigit, a lakásban nem megfelelően tartott kisállatot és a féktelen evését, ami miatt jelentős túlsúly van rajta, csak deréktájon. Aztán valahogy újrakezdtük, hogy gondolkodjunk családban, teremtsünk közös otthont. Ő ígért mindent, hogy x hónap és minden jó lesz, de nem történt semmi. A problémákat sárdobálással és visszatámadással akarja "megoldani", egy 36 éves férfitől ez elfogadhatatlan. Olyankor hisztis p..sa, paraszt k...a, ingyenélő stb. vagyok, aki mindent túlreagál. Szerintem pedig az nem túlreagálás, hanem jogos félelem, ha egy 100kg-os férfi hadonászik felém, imitálja a pofont. Miután pedig kimenekülök a lakásból, autóval követ. Egyik szavával aláz, utána pedig "szeretlek", "házasodjunk össze" stb.

Szerintetek normális viselkedés ez? Bántalmazásnak minősülhet?

Nyilván szakítani fogok, engem a társam ne félemlítsen meg.

Köszönöm.


2019. jún. 6. 12:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Akkor ne is keressem magamban a hibát vagy azt, hogy mit tudnék én tenni?

Senki nem írta, hogy nézzek picit magamba, ami tökjó érzés.

2019. jún. 6. 18:54
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan te sem vagy tökéletes, de ha olyanokat mond rád, amiket írtál és veréssel fenyegetőzik, arra nincs mentség. Ha annyira szörnyű vagy, akkor miért akar veled családot alapítani?

Kár az idődet vesztegetni. Ebből a kapcsolatból semmi jó nem sül ki.

2019. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a te egyetlen hibád, hogy még mindig ezzel a szardrarabbal vagy. De ez könnyen korrigálható :)
2019. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek :)
2019. jún. 6. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!