Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elengednétek? Mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengednétek? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy meddő vagyok. Soha nem lesz gyerekem.

A páromm 7 éve vagyunk együtt, és még az elején lekesen mondta menyire szeretne majd gyereket.

Elmondtam neki, tud róla. Azóta depressziós. Alig eszik, a munkájába menekül. Mikor itthon van, soha nem kezdeményező szex terén, de engem nem utasít vissza. Teljsen depressziós lett.


Arda gondoltam, hogy ha elengedném, talán boldogabb lenne valakivel aki tud számára adni egy gyereket.

Nagyon szeretem, az tény. De úgyérzem, önzőség lenne megfosztanom őt ettől.



2019. jún. 8. 08:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%
Hogy álltok az örökbefogadáshoz? Én egyébként semmiképp sem szakítanék a helyedben. Ha ő feláldozza a kapcsolatotokat egy nem létező gyerekért, szíve joga. De Te szereted ezt az embert, és Te vele akarsz lenni.
2019. jún. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#9 De ha tényleg nem lehet, akkor ugyan az a helyzet. Az mindegy, hogy szándék vagy nem. Ha még nem házasok, azt mondanám, keressenek mást. Vagy ez, vagy örökbe fogadás, ha a párjának az is megfelel. De ha sajátot akar, akkor...
2019. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a páromnak nem lehet gyereke. Mesterséges úton sem. Ez akkor derült ki, amikor már házasok voltunk és mindketten nagy családban gondolkodtunk. Végül nem így alakult. Én mástól nem akartam gyereket. Újraterveztük az életünket. Viszont ismerek olyat, aki azt mondta, hogy szereti a párját, de sokkal jobban szeretne gyereket, így ő új életet kezdett egy másik férfival és született közös gyerek.

Ülj le a pároddal és ajánld fel neki, hogy elengeded. Ha nagyon erős a gyerek iránti vágya, akkor élni fog a lehetőséggel. Ezt neki kell eldönteni.

2019. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Döntött és én megértettem, elfogadtam. Bár most fáj még élnem is...
2019. jún. 8. 23:49
 15/17 anonim ***** válasza:
Hogyan döntött?
2019. jún. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Tovább lépett.
2019. jún. 9. 10:52
 17/17 anonim ***** válasza:
#13-as voltam. Bár más nálad a helyzet, mint nálunk volt, de tudom, hogy olyan, mintha minden összeomlott volna. Sz@r dumának hangzik, de hidd el, össze fogod szedni magad. Hagyj időt magadnak a "gyászra", de aztán lépj te is tovább. Van élet az ilyen mély gödörből kimászás után is.
2019. jún. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!