Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit számít az illet a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít az illet a nők szerint?

Figyelt kérdés
Elvileg tudat alatt nagy befolyása van az illatnak is a társkeresés és randizás során. Milyen parfümöt érdemes venni, amely vonzza a nőket és érezni jó sokéig az illatát?
2019. jún. 9. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
14%

:D


Szóval, ha büdös izzadságszagú testedre még ráfújsz egy általad jó illatúnak titulált parfümöt, akkor tuti a sikered?

Mivel, aki egészségtelen mozgásszegény életmódot folytat, és sz..rt sz..rral eszik össze-vissza, cukros löttyöket fogyaszt, ráadásul még cigizik is, annak a testszaga büdös.

Tudod, az vagy, amit megeszel.


Szóval ne parfümöt vegyél, aminek az illata pár óra uán úgyis elillan, inkább tegyél azért, hogy a testszagod ne legyen irritáló.

2019. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem a nagyon erős parfümök inkább taszítanak mint vonzanák. Megfájdul a fejem
2019. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Olyan vicces, hogy mindenki magából indul ki.

Hol láttad, hogy dagadt lennék vagy, hogy egézségtelen életmódot folytatok? Hol szerepelt ez a kérdésben?


Látom értelmezni mondjuk nem sikerült.

A kérdés az volt, hogy milyet ajánlotok.

2019. jún. 9. 21:07
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki bőréhez más illat passzol. A lényeg, hogy csak akkor legyen érezhető egy parfüm, ha közel állnak hozzád. A nagyon erős illatfelhő nagyon kiábrándító. Meg akkor is, ha amúgy kellemes volna maga az illat. Nekem nagyon fontos, hogy jó illata legyen egy férfinak. Amit még nagyon szeretek, az az arcvíz. Ami csak akkor csapja meg az orrom, ha mondjuk megpuszilom a páromat.

Szóval szinte mindegy a parfüm márkája. Olyat vegyél, ami neked tetszik és épp csak egy picit tegyél magadra belőle. A parfümnél is igaz a mondás, hogy "a kevesebb több."

2019. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

A kérdés, kérdező az volt, hogy mennyire számít az illat a nők szerint.

Én erre teljes mértékben reagáltam, hogy attól, hogy parfümöt fújsz magadra, az még nem fogja elnyomni a testszagodat, ami lehet irritáló.

Ja, és nem a parfümödbe lesznek szerelmesek a nők, hanem beléd. Tehát mit ér a parfümöd, ha értékelhetetlen a belső tulajdonságod és nem lehet meglenni melletted hosszú távon.

2019. jún. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem elég ha letusol, vagy deo. Az arcszesz illatát én is imádom
2019. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönéskor mikor puszit adnunk egymásnak nem zavaró az arcszesz? Nem érzi majd a kellemetlen alkoholos vagy milyen izét?
2019. jún. 9. 21:24
 8/10 A kérdező kommentje:
ízét*
2019. jún. 9. 21:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyat ami tartalmaz feromont. Nézz utána.
2019. jún. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem zavaró és nincs íze, ha nem közvetlenül a randi előtt kened magadra az arcszeszt. De csak picit tegyél, mert ha a fél üveggel magadra borítod, akkor a puszinál a hölgy arca is olyan illatú lesz, az meg kellemetlen.
2019. jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!