Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti akik nem cigiznek toleràlnà...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti akik nem cigiznek toleràlnàtok ha a párotoknak havi 40 ezret elcigizik?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, már beszélgetünk az összeköltözésről, de ha belegondolok, hogy havi 40 ezer cigire megy majd mikor nem keresünk sokat elmegy a kedvem az egésztől. Ezt mondtam is neki, azt mondta majd csökkenteni, de mikor összejöttünk is ezt mondta, hogy kevesebbet szív, hogy ne érezzem rajta. Engem nem maga a cigifüst zavar hanem, hogy mennyi pénz elmegy majd erre a hülyeségre.

2019. jún. 10. 12:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem a pénz miatt nem tolerálnám, hanem maga a dohányzás miatt. Akkor sem nézném jó szemmel, ha ingyen lenne a cigi.
2019. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Lazy Lover ***** válasza:
77%
nem! össze se jönnék cigis csajjal utálom a szagát a ciginek
2019. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 peca1000 ***** válasza:
44%

Kérdező!


Te minek jársz még a pároddal?


Ennyire igénytelen vagy hogy nemdohányzókét összeköltöznél egy bagóssal?


Ha ilyen hülye vagy, fizesd neki a cigit is.

2019. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én elnéztem neki, amíg azt a saját keresetéből fedezni tudta, meg hát szokták volt mondani a szerelem vak, úgyhogy nem is foglalkoztam a dohányzással amíg együtt voltunk.

Most már mondjuk úgy vagyok vele, hogy inkább nem ismerkedem dohányos nőkkel....

2019. jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%
Ameddig ő biztosítja rá a keretet, addig igen.
2019. jún. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%
Ő pénze,arra költi amire akarja,nehogy már én mondjam meg neki mit vehet a saját keresetéből.
2019. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
én ugyan dohányzom, de egy hónapban kb 15 ezer megy el erre. a 40 még nekem is sok, főleg ha az erre szánt összeg nagyobb részét másra is lehetne költeni/félre rakni.
2019. jún. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
67%

Nem tolerálnám, nem is lenne a párom.

Egyik dolog, hogy rengeteg feleslegesen és szó szerint elégetett pénz, másfelől nincs kedvem pár év múlva pátyolgatni a saját magának okozott bajaiban, betegségeiben.

2019. jún. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A dohányzás alapból intelligencia kérdése. Milyen ostoba lehet az, aki a saját pénzén mérgezi magát? :D
2019. jún. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!