Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen pároknál ennyire vak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen pároknál ennyire vak a pasi vagy szimplán balek, esetleg cuckold?

Figyelt kérdés

Tegnap elmentünk strandolni, aztán 5-en voltunk férfiak és jött velünk egy házaspár.

A nő kapásból ott kezdett, hogy olyan bikini volt rajta, ami kb szart se takart.

Aztán kb mindenkinek feltűnt, hogy totál be van indulva egyik haverra, szemezés, folyamatos beszéd, testi kontakt, állandóan rajta lógott stb.

Aztán azt vártam volna, hogy valami műsor, de kb semmi :D


2019. jún. 10. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Vagy a nő palija tudja, hogy FÉRFI, és ezért nem zavarja.


Amikor leviszem a kutyámat a futtatóba, engedem futkosni, és nem zavar, ha mások is megsimogatják, vagy megvakarják a hasát.

Ő az enyém, velem jön haza, engem szeret, nekem engedelmeskedik.

2019. jún. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első azért van különbség aközött , hogy van egy kutyád akit simogatnak mások is , vagy gyakorlatilag kint van a fél pu**ija a csajodnak és még rbanc is mellette.Nem lennék büszke rá, a négereknek is nagy farkuk van , még sem egy m -es méretű fecskében rohangálnak.
2019. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Nehezedre esne magyarul leírni a kérdést?
2019. jún. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vagy PAPUCS.
2019. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószinű nem zavarja
2019. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én arra gondolnék, hogy a pasit direkt szivatja a nő valamiért, vagy szimplán papucs.


A kutyádnak fogalma sincs róla, hogy nem illik másokkal simogattatnia magát, amíg a párod tudhatná.

2019. jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha az èn nőm lenne dughatná akárki csak hagy nèzzem:) 30f
2019. jún. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy "cuckold" és össze is jöttek, de nem verik nagy dobra a dolgot.
2020. nov. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vsz a férjnek is van valakije és már nem is érdekli a nője. Aki próbálja magára vinni a figyelmét.
2021. szept. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!