Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet-e egy domina?

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem egy nőt, külsőre egy istennő, belsőre hát a legvadabb vágyaim megtestesülése.. Pont ez az ami aggaszt, ő mondta hogy nem hűséges ezzel alapvetően nincs is bajom még izgat is, de ő totális uralmat akarna rámkényszeríteni avagy olyasmi csicska férj mint MiraCuckoldé, nem mondom hogy nem izgatnak az eféle dolgok de sose ugy gondoltam hogy mindennaposan, szóval nem átlagos love story lenne úgymond de lehet az? szerethet? ugyértem nem a pénzem meg csicskulásomért, érezhetném-e vele hogy tartozom valakihez úgy igazán. .? Alapvetően romantikus alkat vagyok és hasonlóra is vágynék de olyan nőt az életbe nem találok aki kicsit mindkettő is..! Aközött kéne döntenem h sex vagy szerelem? Nemvagyok félremenős tipus de vannak fura vágyaim amire két kapcsolatom már ráment hiába nem az első évben árultam el.:( Inkább nők véleményére lennék kiváncsi nem agyatlan troll 18-20 éves éretlen kissrácokéra köszi

2017. okt. 25. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatomból azt tudom mondani, hogy igen.

Én nem hogy szeretem, de szerelmes is vagyok a subjaimba. Csak így tudok kapcsolatot elképzelni. Számomra fontos hogy olyan dolgokat tulajdonoljak amit szeretek.

Amit nem szeretek, az nem kell. Nem akarom hogy az enyém legyen.

Így uralkodni sem akarok azon aki nem fontos számomra.

Nekem ez így logikus és így is érzem.


De nem mindenki ilyen.


Amiben biztos lehetsz, hogy egy ilyen kapcsolat nem olyan mint a vágyaidban elképzeléseidben. A sub részéről sok olyan dolog van amit nem fog kedvelni, nem lesz oda érte.

Akkor válik igazi sub-á ha ezeket elfogadja, sőt örömet talál benne, hogy az Úrnőjének ezzel boldogságot okoz.


A szex és a szerelem nem egyenlő. A szex lehet csak élvezetből. Ezt sem mindenki érti. Nem hiszek a monogámiában szex terén, de kapcsolatban fontos a tartós kapcsolat, ha nem is monogám. Fontos hogy tudd kire számíthatsz és hogy a társad is számíthasson rád, még akkor is ha ez egy alá fölé rendelt szerep.

2017. okt. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi de buktam dolgot vele végül, "elszökött" ahogy ő írta : )
2017. okt. 31. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt varja hogy keresd meg
2017. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!