Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a lánynak?

Figyelt kérdés

Facebookon rámírt egy idegen fiú (elég fiatal, lehet hogy még 20 sincs) hogy ismerkedni szeretne és írjak neki. Megnyitottam a profilját, és az első dolog amit láttam, hogy barátnője van. Ti elküldenétek a lánynak hogy mit írt a fiú?

Igazából nem ismerem egyikőjüket sem, valószínűleg nem kellene belefolynom, de hátha mégis ez lenne az etikus lépés.


2019. jún. 10. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ezt te is meg tudod válaszolni. Te örűlnél annak hogy valaki megmutatja neked hogy kire is ba.szod el az idődet feleslegesen. Vagy jobb lenne tudatlanságban élned úgy hogy közben a párod mással is lenne.
2019. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem küldeném el, csak nekem lehet belőle bajom.
2019. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Én azt hiszem nem folynék bele

Egyrészt mert ki tudja, lehet h nincsenek együtt, csak fent maradt egy kép.

Azt sem tudhatod, hogy ismerkedés alatt mit ért, ha még fiatal,lehet h csak egy barátkozásra gondolt...

Inkább hagyd szerintem a fiút is, meg a szituációval se foglalkozz. Előbb utóbb ha valami van, rá fog jönni a lány is.

2019. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem mondanám el. Nem foglalkoznék vele. Te senki nem vagy az ő történetükben.
2019. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
El! >:)
2019. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Ez az ő dolguk. De a pasit letiltanám.
2019. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

mondd el, ez így korrekt.


ha a faszi rád írt, az adatlapja meg nyilvános, akkor vállalja a következményeit.

2019. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Tiltsd le, tuti szex miatt írt rád
2019. jún. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 érdeklődő63 ***** válasza:
36%
mindenképpen mond el hadd tudja a csaj, lehet naponta 10 20 csajnak írogat a kis pondró a csaj meg azt hiszi hűséges miközben egy sunyi köcsög. még meg is köszöni a csaj biztos hogy pofára ejtetted.
2019. jún. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Elmondanám, mert forditva én is örülnék,ha elmondanák!
2019. jún. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!