Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a lánynak?

Figyelt kérdés

Facebookon rámírt egy idegen fiú (elég fiatal, lehet hogy még 20 sincs) hogy ismerkedni szeretne és írjak neki. Megnyitottam a profilját, és az első dolog amit láttam, hogy barátnője van. Ti elküldenétek a lánynak hogy mit írt a fiú?

Igazából nem ismerem egyikőjüket sem, valószínűleg nem kellene belefolynom, de hátha mégis ez lenne az etikus lépés.


2019. jún. 10. 14:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ha valakit esetleg érdekelnének a fejlemények: megkérdeztem miért akar ismerkedni amikor párja van, simán elmondhatnam a lánynak. Azt válaszolta, hogy megtehetném, de ő csak barátkozni akar. Én viszont nem akarok barátkozni, úgyhogy számomra le is zárult a téma.


Itt nagy kettősség alakult ki a válaszadók körében, különösen az első válasz gondolkodtatott el. Egy az, hogy a kapcsolatukhoz tényleg nincs közöm. Kettő pedig, lehet hogy jobb a tudatlanság, vagy ez a fiúcska tényleg ilyen kis nyomi hogy barátokat keres. Részben persze bennem ks bennem van, hogy én pont nem érdeklődtem, de ha más belemegy a dologba, akkor a tudatlan lány szívja meg.

2019. jún. 10. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!