Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze jöttem valakivel de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze jöttem valakivel de nem ő az igazi mert mást szeretek de nem tudom hogy szakitsak?

Figyelt kérdés
Volt egy srác az életembe akivel úgy nézett ki hogy kapcsolat lesz de nem lett, majd fél év múlva össze jöttem egy másik sráccal és 2 éve együtt vagyunk.3 hónapja felbukkant az a régi srác és elkezdtünk beszélgetni,összejárni mint barátok.Az érzéseim vissza jöttek irányába igy 2 hete több van köztünk, bár nem vagyok rá büszke hogy csalom a párom mert tudom hogy neki én vagyok a mindene de nem visz rá a lélek hogy fájdalmat okozzak neki (miközben a háta mögött épp ezt teszem). Hogy lehet/kell úgy szakítani hogy a legkevésbe fájjon neki? 22N

2019. febr. 26. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy nem fogsz tudni úgy szakítani vele, hogy ne fájjon, mert ha nem mondod el, és kiderül az még valamennyivel rosszabb. Miért nem szakítottál vele, amikor még nem volt komolyabb a másikkal, de úgyis tudtad, hogy többet érzel iránta?

De ne hülyítsd tovább a barátod, inkább szakíts vele, csak jót teszel neki.

2019. febr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

hát úgy, hogy leülsz magadban és elgondolkodsz:

Inkább üldögélsz még a mostanival, amikor tudod, hogy semmi jövője nincs, hogy te is egyre csak öregszel, hogy elpazarolod életed legszebb éveit, csak azért, mert a fájdalmat amit okozni fogsz neki (mert fogsz) nem most akarod, hanem majd később, mikor ő már házasságban gondolkodik.

Vagy felnőtt módjára felemeled a segged, bevállalod ezt a nehéz falatot, azt, hogy kemény dolgot kell csinálnod, túléled és utána összejössz az életed szerelmével és boldog leszel.


De a te életed, tőlem aztán járhatsz haza egy olyanhoz, akinél tudod, hogy szakítás lesz előbb-utóbb

2019. febr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Késō bánat.

Már azon a ponton elb@s;tad, amikor összejöttél vele úgy, hogy nem tápláltál iránta ōszinte érzéseket.


Legközelebb esetleg légy megfontoltabb abban, hogy kivel jössz össze, ne akarj elhamarkodottan párkapcsolatot, csak azért, hogy legyen valaki.

2019. febr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyeld meg, hogy két szék közül a pad alá fogsz esni!
2019. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!