Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja hogy egy szavamba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja hogy egy szavamba kerül és elhagy?

Figyelt kérdés

Vannak gondjaink ez tény, párkapcsolati jellegűek. Mondta már h nem érzi miért vagyunk együtt ha én nem törődök vele és úgy élünk mint a nyugdíjasok és sokszor csak lakótársak vagyunk.. És ezek ellenére is sokszor kérdezi mikor lesz a -féleségem mikor lesz baba..


Kérdeztem őt h ezt miért teszi de elfogadható magyarázat nem volt.. 5eve együtt..


2019. jún. 10. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Minek vagytok együtt?

Persze, vedd el, csináld fel, aztán jusson eszedbe, hogy elcseszted az életed, és váljatok el. Utána nyíltan utálhatjátok egymást.

2019. jún. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudom , nekem is volt egy ilyen barátnőm mondott sokszor hasonlót, szakított 6 év után aztán 1 hónapra rá már a főnöke tökeit simogatta ..
2019. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Semmiképp ne vedd el amíg gáz van, értelmetlen lenne. Előbb ezt oldjátok meg. Ha nem sikerül - vizsgáljátok felül a nézeteiteket.
2019. jún. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem arra akart utalni, hogy legyen már valami. Ha nem szereted, nem akarsz vele már komolyabbat, akkor mond ki, ès pá. Ha még igen, akkor szeretne házasságot, gyereket stb. Csak valami legyen. Szeretnè, ha èreznè, hogy szereted, ès tartotok valahova.

Mert szerintem ti most nagyon megtorpantatok. Bár sokat nem árulták el, de abból ez jön le. Èlitek a napokat, egymással alig törődtök, közös tervek még nem valósulnak meg.

Te teszel valamit azèrt, hogy jobb legyen a kapcsolatotok? Hogy megoldódhatnak a priblèmák? Mikor ezeket mondta, hogy csak lakótarskènt èltek együtt, meg mint a nyugdíjasok, arra te mit reagáltál? Elgondolkodtál ezen? Van valami ötleted, hogy lehetne javítani?

2019. jún. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Először is nem tudom miért kell azt hinni hogy mindenki felelőtlen ilyen téren 1.válaszoló.



4. Ezeket a gondokat részben éreztem én is. Nem hatott rám drasztikusan, sokat változott a kapcsolat mióta együtt élünk. Sokat dolgozunk így egymásra nincs sok idonk kell a pénz..

Sokszor érzem hogy terelgetnem kell hogy okosabban ésszerűbben csinálja a dolgokat mert ő nem így élt ahol egyszerre több labon kell allni..

2019. jún. 11. 10:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak te èrzed, hogy terelgetnek kell? Azèrt mert te máskèpp csinálnál valamit, mèg nem feltètlen problèma, hogy ő maskèpp oldja meg.

A pènz nem minden, mint láthatod is. B..zhatod, ha a társas kapcsolataid meg gallyra mennek miatta. A kapcsolatot ápolni kell, kell, hogy legyen közösen együtt töltött idő, hogy meszèlgessetek, meg egyebek.

Ha neked az a mániád, hogy több lábon kell állni, dolgozzunk, meg pènz, pènz ès pènz, akkor felesleges a párkapcsolat.

A problèmákat meg beszèljètek meg. Ne az legyen már, hogy a szerencsètlen elpanaszolja mik a problèmái, te meg tojsz rá, minden megy tovább ugyanúgy, ès itt nyekegsz gyakorin, ahelyett, hogy közösen megbeszèlnètek, ès tennètek valamit.

2019. jún. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!