Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve vagyok együtt a barátnőmmel, de nagyon béna vagyok a sexbe. Szerintem idő kérdése és elhagy. Valaki volt már hasonló helyzetbe? 29f

Figyelt kérdés
2018. okt. 3. 11:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem fordulsz hozzá, és kéred meg, hogy segítsen neked? Azért a társad, hogy tudj hozzá 200%-os bizalommal lenned. Nyiss felé, nem szégyen egy kapcsolatban, ha szeretnéd, hogy jobb legyen.
2018. okt. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
milyen téren vagy béna? pózok? merevedés?
2018. okt. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag semmi se megy.pozok,korai magömlés meg a többi.
2018. okt. 3. 11:59
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha szeret, és tudtok nyíltan őszintén kommunikálni ezekről a témákról, akkor ezek nagy része megoldható, csak szólok...
2018. okt. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő nem bénázik,csak te akkor az már fél siker.:)

Majd ő irányít,ennyi.

A korai magömlést nem közel 30 évesként kellene "kezelni".Ezen már tizenéves korban túl kellett volna lépni.Gyakorolj sokat maszturbálásnál.Ha érzed,hogy közel vagy az orgazmushoz,akkor le kell állni,amíg kicsit le nem csillapodsz,el kell tudni húzni az időt.Idővel menni fog.

2018. okt. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Csináld úgy,hogy a csajod menjem el először.
2018. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

Korai magomles ellen tegyel

En nokent 7eve szenvedek ferjem korai magomlese miatt

Orgazmusom nincs is vele mert annyira gyorsan veget er az aktus.

Nem csaltam es nincs is szandekomban

de nem tudom meddig birom,o tenni sem akar ellene mert szerinte normalis dolog😔

ez van....

Sztem

maszturbalj sokat es gyakorold az onkontrollod!!!

vagy 2 menetet toljatok le.(bar ferjemnel fel sem all sajnos ha 1 szer elmegy)

Es legfokepp beszeld meg vele

A neten is talalni kulonfele teknikakat a kesleltetesre

Probaljatok ki!!

Vesziteni nem veszitesz semmit

sok sikert!

2018. okt. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

#7 Jézusom..7 éve "szenvedsz" mellette..?

Minden elismerésem.Amikor összejöttetek,akkor azt gondoltad,hogy idővel jobb lesz?

2018. okt. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Mikor megismertem a párom 3 perc kellett neki hogy elmenjen. Ebben benne volt a vetkőztetés és behatolás. Hangosan röhögtem rajta, hogy ez ám a gyorstüzelés!

Az előző partnerei nem foglalkoztak vele.

7 év alatt felfejlesztettük teljesen élvezhető szintre. Volt olyan aktus, ahol kértem mondja fel Newton törvényeit, hogy tanulja az önkontrollt... de hát a célért bármit. Volt sok vicces aktusunk volt. Én meg lelkes kiképző tiszt. De megérte.;)

2018. okt. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

7-es ez annyira szomorú. Hogy tudod ezt így elfogadni? Ezért igaz a mondás, hogy mindenképpen fel kell próbálni a cipőt, mielőtt megvesszük. Már az elején ultimátumot kellett volna adnod. Vagy megpróbál változtatni, vagy viszlát. Nagyon önző a férjed. Normális férfi,nem nyugszik ebbe bele. Hiszen ez az ő egójuknak is jót tesz, amikor a karjai közt remeg egy nő a gyönyörtől. Legalábbis a mi házasságunkban ez így működik.

Kedves Kérdező!

Kommunikáljatok. Előszőr mindig a barátnődnek legyen orgazmusa. Ha nem megy hagyományosan akkor vannak más módszerek(pl.:oráli szex, segédeszközök) Ne nyugodj bele, mert ez borzasztó egy nőnek!

2018. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!