Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar ez engem?

Figyelt kérdés

Jelenlegi barátnőmmel 5 hónapja vagyunk együtt. Előttem voltak kapcsolatai volt egy 3 éves.

És még a kezdetek elején, szóba került a szex téma. És mondta hogy volt hogy már kocsiba szexelt,ill. egyik barátnője mondta hogy nem tudják megoldani a szeretkezést a barátjával, és erre is ezt mondta "vannak lehetőségek, autó pl"

Oké régen eléggé szeretett inni zulleni az akkori párjával meg fiatal(abb) is volt.

De most nem tudom lehet én nem vagyok ennyire rámenős meg 5 hónapja vagyunk együtt még, de velem csak az ágyban csinálja, meg nem tudnám ezt róla elképzelni. A szexben szinte én kezdeményezek. És olyan fura volt ezt tőle hallani. Oké most már felnőtt meg érettebb lett azóta de nem tudom, nekem ez olyan rossz megyunk valahová autóval és egyből beugrik egy kép... nagyon rossz

Hogy tudnék ezen túl lépni ?

Olyan érzés mintha én nem lennék jó neki vagy ilyenek, meg az exevel akkor egy ilyen dolgot is megélt nem tudok mutatni újat



2019. jan. 10. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezen agyalsz, az meg fogja ölni a kapcsolatot. Tapasztalatból mondom.
2019. jan. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan az a bajod hogy a csajod csinálta már kocsiban? Ne akarj magadnak műbalhét csinálni. Igen, és más emberekkel is csinálta ezek szerint. Mi ebben olyan nagy cucc?
2019. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%

Előző!

Az ebben a nagy cucc, hogy az előző pasijával bevállalós volt, a mostanival meg nem az.

2019. jan. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem kezdemenyezel Te kocsiban?
2019. jan. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Fölöslegesen stresszelsz, fölöslegesen stresszeled magad.
2019. jan. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor latnek ebben problemat ha te kezdemenyeznel extremebb helyeken es o visszautasitana... de 5honapja vagytok egyutt, millio lehetosegetek van meg uj dolgokat egyutt kiprobalni. Kezdemenyezz,otletelj,kerdezd ki mire izgul.Kommunikaljatok!
2019. jan. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tegyel tul az exen. Vigyed extrem helyekre szexelni.
2019. jan. 11. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen csak ez zavar, hogy vele csinálta...
2019. jan. 11. 09:01
 9/11 A kérdező kommentje:

én nem akarok kezdeményezni, hogy kocsiba...

mert tuti ő ugrana be, meg lehet neki is

2019. jan. 11. 09:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy most már nincsen rászorulva arra, hogy kocsiban csinálja valakivel, mert van ágyatok is, hogy abban talán kényelmesebb; de szerintem vesd föl te neki, hogy te ezt szeretnéd vele ott, a kocsiban is kipróbálni. Hátha díjazni fogja az ötletet:) Néma gyereknek anyja se látja a fától az erdőt. ;) Egy próbát megér:)
2019. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!