Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne lássák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne lássák rajtam mennyire irigy vagyok, hogy esküvőjük lesz, nekem meg még nem volt?

Figyelt kérdés
Holnap jön párom munkatársa és a mennyasszonya hozni az esküvői meghívót. Mi 5 éve vagyunk együtt, már egyszer kétszer feljött, hogy legyen e majd esküvőnk, de én azt mondtam nem fontos, engem nem izgat ha nincs, akkor még tényleg nem izgatott. Már van egy egy éves kisfiúnk és nem tudom miért, de már egyre jobban vágyok én is az esküvőre, hogy érezzem annyira fontos vagyok neki, hogy megkérje a kezem, hogy egyszer nekem is feltegye valaki a nagy kérdést. Mikor párom mondta, hogy jönnek holnap a meghívóval elkezdtem a sírást mikor nem látta.

2019. jún. 12. 21:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sírás és (értelmetlen) irigykedés helyett inkább vesd fel, hogy talán mégis jó ötlet lenne az esküvő, te legalábbis örülnél neki.
2019. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy tipp:

"Drágám, tudom, hogy azt mondtam, hogy nekem nem fontos az esküvő, de meggondoltam magam és örülnék, ha nekünk is lenne."

2019. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kérdés. Ha egy ilyen dolgot nem tudsz lekommunikálni, hogy vagytok még együtt? Ezzel mi a problémád, hogy közöld vele?
2019. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mert én nem akarom lekommunikàlni, hogy figyelj már csak vegyél már el mégis. Hanem azt szeretném, hogy ő magàtól kérdezze meg. Nem 4 hónap után felhozni, hogy legyen e majd esküvőnk ahogy csinálta anno, hanem akkor kérjen meg 5 év után normálisan
2019. jún. 12. 21:22
 5/17 anonim ***** válasza:
27%
Lásd ebben a lehetőséget! Apró célzásokat lehet tenni,hogy mégis akarsz esküvőt. Pl mondod a párod előtt milyen szép lehetett a lánykérés,vagy nagy munka az esküvő szervezése de egyszer az életben meg lehet csinálni...
2019. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%

Én megèrtelek . Énis irigy vagyok a párom barátjára mert terhes a csaj , jövő hónapban szül de ez más.

Szerintem nyugodtan megmondhatod neki , hogy milyen szép az előkészület meg minden mégis szeretnék lagzit. Minden nő életében fontos akik azt mondják nem hazudnak vagy irigyek. Ebben te vagy a hibás !

2019. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Miután te azt mondtad kb, hogy "leszrod" az esküvőket, akkor ne csodálkozz, hogy nem kéri meg a kezed. Duzzogás helyett inkább beszéld meg vele.
2019. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hat, akkor vard csondes bogicse kisereteben, hogy mikor lesz gondolatolvaso.

Vagy fel is nohetsz, es kommunikalhatsz. Tan menni fog vele az is, ha mar egy gyereket is be mertel vallalni vele.

2019. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
De most te komolyan azt várod, hogy kérje meg a kezed, miután azt mondtad neki, hogy te ezt nem szeretnéd?! Attól, hogy felveted neki, hogy megváltozott a véleményed, és nyitott vagy a házasságra, ha ő is szeretné még nem kell letérdelned elé és gyűrűt húzni az ujjára... Tényleg nem értem, hogy egy felnőtt nő, akinek a párjával már gyereke is van miért érzi kellemetlennek, hogy beszéljen vele a házasságról...
2019. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Aztakuu... Azt mondtad a párodnak, hogy számodra nem fontos az esküvő. Most gondolatban meggondoltad magad, amiről párod nem tud, és elvárod, hogy ő megkérjen :D ez most komoly? Azt mondtad neki NEM FONTOS.

Beszélj vele erről! Nem fogja tudni kitalálni, hogy már másképp gondolod, könyörgöm ne hogy elkezd őt számonkérni vagy ilyesmi!

2019. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!