Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne lássák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne lássák rajtam mennyire irigy vagyok, hogy esküvőjük lesz, nekem meg még nem volt?

Figyelt kérdés
Holnap jön párom munkatársa és a mennyasszonya hozni az esküvői meghívót. Mi 5 éve vagyunk együtt, már egyszer kétszer feljött, hogy legyen e majd esküvőnk, de én azt mondtam nem fontos, engem nem izgat ha nincs, akkor még tényleg nem izgatott. Már van egy egy éves kisfiúnk és nem tudom miért, de már egyre jobban vágyok én is az esküvőre, hogy érezzem annyira fontos vagyok neki, hogy megkérje a kezem, hogy egyszer nekem is feltegye valaki a nagy kérdést. Mikor párom mondta, hogy jönnek holnap a meghívóval elkezdtem a sírást mikor nem látta.

2019. jún. 12. 21:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A párod tudomásul vette, hogy neked ez nem fontos. Nem gondolatolvasó, hogy most rájöjjön, hogy mégis. Igenis beszélj vele a dologról, a hülye célozgatást meg felejtsd el. Felnőttek vagytok, már gyereketek is van. Nem megkérni kell, hogy "legyél a férjem".
2019. jún. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te anno megmondtad, hogy nem fontos. Most változott. Ő ezt nem tudja, mert nem gondolatolvasó. Ha nem mondod neki, nem fogja tudni. Nőj már fel! Ha akarsz valamit, mondd el! Ez a "azt akarom, hogy magától rájöjjön" hozzáállás, komolyan mondom a falat kaparom. Így aztán várhatsz erre amíg meg nem halsz.


30n

2019. jún. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A párod lehet úgy van vele,hogy ő bár szeretett volna elvenni,de te nem akartál esküvőt. Teljesen korrekt tőle,hogy ezekután nem hozza fel szóval ne várd,hogy majd magától odamegy. Amúgy meg milyen kapcsolat az,ahol nincs lekommunikálva ez? Lásd be,hogy neked kell lépned,odaállni elé és elmondani,hogy most már szeretnéd ha elvenne.Pont
2019. jún. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%

Hacsak nem gondolatolvaso a parod (meleg ferfiak max), a budos eletben nem fog rajonni h te titokban (!) meggondoltad magad.


Ha keptelen vagy ezt a parod szemebe mondani, legalabb a parocska elott ejts el egy mondatot h hat igen, regen nekem sem szamitott de miota gyerekunk van es eltelt par ev, atertekelodott bennem es remelem nekunk is lesz egyszer Pistaval.

2019. jún. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
11%
Lásd ebben a lehetőséget! Apró célzásokat lehet tenni,hogy mégis akarsz esküvőt. Pl mondod a párod előtt milyen szép lehetett a lánykérés,vagy nagy munka az esküvő szervezése de egyszer az életben meg lehet csinálni...
2019. jún. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Két felnőtt kapcsolatában célozgatásoknak helye nincs. Nyílt, őszinte kommunikáció az egyetlen megoldás.

A férfiak többsége úgysem érti a célozgatásokat...

2019. jún. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyn miért vállal gyereket?!
2019. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!