Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy rendes kapcsolat?

Figyelt kérdés
Tudom fura a kerdes, de mar erdekel mert o az elso parom es 4eve vagyunk egyut elejen jo volt minden (bar lehet mert nem tudtunk olyan sokat talizni) aztan jott egy kisebb nagyobb problema o dobott engem es elkezdtem mas lannyal ismerkedni de aztan bellata o volt a hibas es ki akart bekulni en meg beleegyeztem mert szeretem de azota picit mas lett minden ez 1 es fel eve tortent azota minden heten van vita valamin mindig megsertodik mert hogy en milyen rosszul banok vele kozbe meg nem is, na mindegy az erdekelene igazabol hogy mas kapcsolatba is sok a vita vagy ott elszortan hebe hoba van a vita? Mert en mar nagyon unom a sok veszekedes es a semmin az a baj kozbe meg jo pillanat alig van. Szoval az erdekelne masoknal hogy mukodik egy parkapcsolat? en 20fiu vagyok a lany meg 19
2019. jún. 13. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
20 körüliek vagytok és már 4 éves kapcsolatban vagytok? Minek? Hova siettek? Ki se élvezitek rendesen a tinikorotokat..
2019. jún. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szemrákot kaptam ettől a megfogalmazástól. Írásjelek használata látom nem ismert. Fogalmazd meg mégegyszer érthetően.
2019. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Egy normális kapcsolatban egyáltalán nincs veszekedés soha.

Érvekkel és elllenérvekkel történő, nyugodt hangnemű megbeszélés van.

Nálatok a kommunikáció nulla. A kommunikációs képességeitek a béka segge alatt vannak, ez az írásképedből is szépen kijön. Így pedig soha nem lesz olyan kapcdolatod ami normális és meg tudjátok beszélni a problémákat. Ráadásul mind a ketten rohadtul gyerekesek vagytok.

2019. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen egy rendes kapcsolat? Nen rendetlen
2019. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a masodik valaszolonak valoszinuleg a kommunikaciommal van baj
2019. jún. 13. 21:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet azzal, hogy egy normális kapcsolatban nincs soha veszekedés, de az állandó veszekedés nem normális.
2019. jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!