Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy kapcsolat szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat szerelem nélkül? Elég a vonzalom és az erős kötődéssel járó szeretet?

Figyelt kérdés
arra gondoljatok, hogy van egy párkapcsolat, ahol nincs az a tipikus "első látátsra szerelem" csak vonzódnak egymáshoz, és megvan rá az esély hogy 3-4 hónapig is együtt vannak szerelem nélkül? esetleg utána kialakulhat? vagy lehet hogy addig az egyik fél szakít mert nem érzi a szerelmet a párja iránt?
2009. máj. 22. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Részemről működött csak szeretetből, viszont a fiúk tettek lapátra...24/l
2009. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy idő után lelkiismeret-furdalásom lett, és elmondtam a srácnak, hogy m a helyzet, és kirúgtam.
2009. máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

és ne felejtsük ki a sorból az egymás iránti kölcsönös tiszteletet és megbecsülést.

Azt meg ugye mind tudjuk, hogy a szerelem nem tart örökké, de ha ezek a dolgok megvannak amiket te írtál és még én is kiegészítettem, akkor igenis működhet.

Te induló párkapcsolatról beszélsz egyébként? Hát, akár úgy is.... bár nem árt egy kis szerelem az elején, de ha nincs az a nagy lángoló érzés, talán még úgy is kialakulhat a szeretet.

2009. máj. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha vonz a srác és megfogott bene valami ne hagyd ott adj egy kis időt magadnak eből lehet lángoló szerelem.Tapasztaltam:)
2009. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem köszönöm :)
2009. máj. 24. 17:33
 6/6 anonim válasza:
ha nincs szerelem akkor maximum csak pár hónapig. bár ha nagyon kötődnek egymáshoz, akkor valószinű hogy egy évig is kitart a kapcsolat. de ez az én véleményem.
2009. máj. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!