Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valakinek tapasztalata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek tapasztalata női kézilabdás lányokkal való párkapcsolattal? Ki hogy élte / éli meg, mit tapasztalt / tapasztal? Saját tapasztalatom az, hogy nagyon kemények és kiismerhetetlenek.

Figyelt kérdés
2019. jún. 14. 13:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Ez így hülye általánosítás, nagyon hülye általánosítás...


(Egy volt kézilabdás)

2019. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Vigyázz, mert bármit hozzád vág, azzal el is talál.
2019. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem szerettem volna általánosítani, sorry ha vkit megbántottam. A kérdést így is feltehetném: Van-e valakinek tapasztalata élsportolóval (jelen esetben a lány NBI/B-s (régen NBI-es) kézilabdás 14 éves kora óta, jelenleg 33 éves) való párkapcsolati viszonyról?
2019. jún. 14. 13:47
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Most egy lány alapján?

Jesszus!

2019. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Tehát az általánosítást inkább kiterjeszted az összes élsportolóra... Szerintem ne vágd magad alatt a fát tovább.
2019. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

Kapcsolati tapasztalatom nincs, de sajnos a munkahelyemen munkatarsam 2 "kioregedett" kezilabdas csaj (kioregedett, ertsd: 23/24 elmult mar es egy nagyobb nb1/bs csapatnak sem kellett, megyeibe meg derogalt elmenniuk).


Nincsenek tul jo tapasztalataim veluk.

Elsportolok VOLTAK, ami tok jo, becsulendo, de, abszolut nem relevans a jelenlegi munkajukhoz , megis kb azt hiszik, oket megkulonboztetetten kell kezelni.


Ameddig nem csesznek el semmit, addig minden happy, de amint valami nem jo es szolok (kb. alam tartoznak a munkahelyen, vagyis, nekem kellene kiosztania munkat, ellenorizni stb, de a fonok jogkoret nem en gyakorlom 100%ban), jon a mentegetozes, mas hibaztatasa es az ilyen agressziv osszezaras reszukrol.


Arrol pedig, hogy rossz esetben 2 napig kb hasznalhatatlanok, ha a regi csapattarsakkal buliznak, inkabb nem is beszelek.


Nem szoktam beleszolni hogy ki- kivel dolgozik, ameddig elkeszul a munka, de naluk mar tobbszor elgondolkoztam, hogy kulon irodaba teszem oket.



Amugy, elszantak, ha valamit jol csinalnak, az jo...de attol, h van egy sport multjuk, nem ertem, miert kellene maskepp banni veluk, mint XY-nal.

2019. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
6-os, ezt az ostoba kamu szöveget most találtad ki, vagy napokig gondolkodtál rajta? 23/24 elmúlt = kiöregedett az élsportból? Max a gyerekszépségverseny sportágból...
2019. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem kell senkinek sem megsértődni. Akinek nem inge, az ne vegye magára. Ha neked az a tapasztalatod, hogy nincs különbség a nem élsportolóktól, akkor azt kell leírni...
2019. jún. 14. 14:15
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

#6: Kamu.

DE, ha mégis így lenne, miből gondolod, hogy azért, mert kézilabdáztak?

2019. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Sógornőm megyeiben kézizett, pont olyan ember, mint bárki más. Kedves, aranyos, pedagógusként dolgozik.
2019. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!