Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is zavar kedves Nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavar kedves Nők, és dagadnak érzitek magatokat, még ha nem is vagytok azok, ha a párotok vékonyabb testalkatú, mint ti, esetleg alacsonyabb is nálatok?

Figyelt kérdés
Fordított esetben,férfiak ti hogy érzitek magatokat ebben az esetben?
2019. jún. 14. 22:25
 1/7 A kérdező kommentje:
t* betű lemaradt
2019. jún. 14. 22:26
 2/7 anonim ***** válasza:

A testképem a páromtól független.


Szeretem ugyan a nagyobb darab pasikat, mert biztonságbam érzem magam mellettük.


N

2019. jún. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem szeretem, ha a nőm nagyobb nálam.

32/f

2019. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok kis darab, (80kg) eddig mindig magasabb ès nagyobb darab pasijaim voltak. Tetszett, hogy törèkenynek ès nőiesnek èrzem nagam mellettük.

Most oda vagyok egy nálam picit alacsonyabb ès kb 15 kg-al könnyebb fèrfièrt .....,

30N

2019. jún. 15. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:D

Nem. Rendben van az önképem. Vékony, sportos, enyhén izmos vagyok. Páromnak az alkaja szálkásan izmos, vékony. Tőlem meg magasabb.

2019. jún. 15. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, túl nagy darabnak éreznèm magam, de csak a magasság miatt.

Sosem jönnék össze még pár cm-vel magasabb férfival sem, nemhogy egymagassal vagy alacsonyabbal.Ha valamivel vékonyabb, az sem zavar, csak minimum 10cm-vel magasabb legyen.

2019. jún. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én pl nagyon homokóra alkat vagyok, a combom vastagabb a pároménál, de volt, hogy viccből rá akartam adni egy ruhámat és nem tudta fölhúzni, mert a derekam meg sokkal vékonyabb az övénél. Szóval nem, nem érzem magam kövérnek, csak tudom, hogy egy női és egy féri test más arányokkal rendelkezik.

Viszont alacsonyabb barátot nem akarnék, pár cmvel legalább legyen magasabb nálam.

2019. jún. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!