Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam ezen a látszólag banális ügyön?

Figyelt kérdés

Mit tegyek?? Kb. másfél évvel ezelőtt házassági céllal egy másik városban megismertem egy fiút. (Házassági cél alatt azt értem, hogy azért találkoztunk, mert mindketten házastársat keresünk, tehát nem csak flört, szórakozás stb. Ha ez furcsán hangzik, talán megmagyarázza, hogy mindketten vallásosak vagyunk) Ő akarta volna folytatni, de nekem sajnos vissza kellett utaznom abba a városba, ahol tanulok. Ő közben megbeszélte a dolgot a családjával, amiből arra következtettem, hogy tényleg nagyon komolyan gondolja... Végül abban maradtunk, hogy találkozunk, ha legközelebb hazajön a családjához látogatóba, akik egy hozzánk viszonylag közeli településen laknak, de addig ne várjunk egymásra, majd keres, amikor hazajön. (2-3 havonta jár haza a családjához, a távolság és a költségek miatt.) Őszintén szólva megkönnyebbültem, mert nekem egy kicsit gyorsnak tűntek az események. Tudtam, hogy 5 hét múlva lesz karácsony és akkor hazajön.

Egy hét múlva viszont már tűkön ültem!! Igazság szerint azért is mentem bele ebbe a nem-várunk-egymásra játékba, mert nagyon nyeregben éreztem magam, gondoltam, még kicsit "körül akar nézni", hogy aztán nyugodtan menjen bele a házasságba.

Akkor kezdtem nyugtalan lenni, mikor jött a karácsony, és nem keresett... Ahhoz túl büszke voltam, hogy rátelefonáljak vagy ilyesmi hogy "na mivan, itt a téli szünet, akkor hazajöttél nem? mi lesz a talival?", hiszen azt mondta, hogy majd ő keres.

Februárban egy közös ismerőstől megtudtam, hogy eljegyzett egy másik lányt. Valamint azt is, hogy csak december elején volt végül otthon és akkor is csak egy hétre, mert meghalt az imádott nagypapája...

Teljesen kiborultam. Három napig egyáltalán nem ettem utána, nem tudtam tanulni, se kép se hang. Azóta is naponta sírok, üvöltve, ami azelőtt egyáltalán nem volt jellemző rám. Mindennek lassan másfél éve, meddig lesz ez még ilyen rossz?! Miután eljegyződött, írtam neki egy hűvös gratuláló e-mailt, amire válaszolt is, de csak mosakodott, hogy nem jött haza, nem volt praktikus, stb.

Mielőtt valaki azt írná, hogy foglaljam el magam: közben kiváló eredménnyel lediplomáztam, pályázatokat nyertem, utaztam, randiztam másokkal... És mégsem múlik!!! Néha vannak időszakaim, amikor el tudok távolodni érzelmileg és azt hiszem hogy vége, de aztán mindig újrakezdődik!! Most tavasszal egy sírásom pánikrohammá fajult, legalábbis azt hiszem, az volt. Mindenhol azt olvasom a neten, hogy egy pánikroham nem pánikroham, állítólag a teljesen egészséges felnőttek 30%-a egyszer életében legalább átél egyet...

Mit csináljak??? Mi történt velem?? Bediliztem teljesen??? Legutóbb édesanyám halála után (kb. 5 éve) éreztem magam így, de azt olyan egy év után már úgy-ahogy el tudtam fogadni... EZ miért rosszabb?!

Bocsánat, ha hosszadalmas voltam...


2010. júl. 8. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
szted ezt ki olvassa végig?
2010. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát, ez szerintem nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon beteges. Nem tudod túltenni magad rajta? akkor legalább ne sajnáltasd magad, hogy másoknak is sz4r legyen.
2010. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
majd elmúlik magától valamikor. ne éld nagyon bele magad, ez nem így megy, hogy házasodni akartok és akkor rögtön ez így menni is fog. jobban meg kell ismerni a másikat, mire egy ilyen döntést meghoz. keress egy hozzádvaló kedves úriembert, aki feledteti veled ezt a rossz emléket.
2010. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy nyeregben érezted magad. Lehet, hogy épp a túlzott magabiztosságod miatt ért akkora csalódás, amikor ő mást választott. De azért nem kellene még ennyi idő elmúltával is így emésztened magad.
2010. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez olyan, mintha először vertek volna át...

az fáj ennyire

2010. júl. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
20:38: szóval ez neked úgy hangzik, mint egy szándékos átverés? mit kellett volna csinálnom? és most mit csináljak?
2010. júl. 8. 21:09
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha valahol találkozom vele újra, szerintetek hogy viselkedjek vele??
2010. júl. 8. 21:43
 8/8 anonim ***** válasza:

én vagyok a 20:38-as

lehet hogy tévedek persze, de a leírtakból nagyon úgy hangzik, az a menyasszony megvolt már előtted is...

esetleg póbált menekülni egy rossz kapcs-ból, akkor ugranak hirtelen fejest az emberek mindenbe...

aztán kibékültek

szóval én így tudom elképzelni, hogy te csak vigasz lehettél..

én a helyedben játszanám, hogy nincs semmi bajom, jól vagyok, barátként kezelném és így megnyílik és őszinték mernek lenni, és egy rakás infot megtudhatsz róla!!

pl az exszel miután szakítottunk, és barátok maradtunk, akkor tudtam meg, hogyan gondolkozik,

pl simán elmondta, hogy csalja a nőjét

vagy amikor egy ápolónak leesett a tolla és segített felvenni, csak annyit mondott: soha nem lehet tudni mi lehet ebből, meg jó nagy mellei vannak...

2010. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!